آخرین جزئیات بهره‌برداری نهایی از از ورزشگاه امام رضا(ع)/ تعیین‌تکلیف وضعیت ورزشگاه تا ۵ مردادماه

محمد‌مهدی برادران در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس در ارتباط با آخرین وضعیت بهره برداری از استادیوم امام رضا(ع) اظهار داشت: از بدو ورود آقای هاشمی‌جواهری به‌عنوان مدیرعامل جدید موسسه تربیت‌بدنی آستان قدس ‌ارتباط خوبی با ایشان و هیئت فوتبال ‌وجود داشته و روزانه ده‌ها جلسه برگزار کردیم و با توجه به نگاه مثبتی که حاکم است امور به خوبی پیش رفته است.

رئیس هیئت فوتبال خراسان‌رضوی ‌‌بیان کرد: برگزاری بازی دو تیم لیگ برتری در ورزشگاه امام رضا (ع)، منوط به توافق و هماهنگی بین باشگاه‌ها و ورزشگاه است و امیدواریم که بتوانیم تا ۵ مردادماه این تصمیم را نهایی کنیم.

برادران افزود: تاکنون با تاکید بر اشاعه فرهنگ رضوی، ۸۰ درصد امور با همراهی و همدلی باشگاه‌ها، اداره‌کل ورزش و جوانان استان و تربیت بدنی آستان قدس ‌پیش رفته است. از شورای تامین خراسان‌رضوی و فرمانداری مشهد هم درخواست کردیم که نظرشان را در این زمینه اعلام کنند که ظرف روزهای آینده صورت خواهد گرفت. شاید در مجموع ۲۰۰ مورد جزیی برای بهره‌برداری از این ورزشگاه وجود داشته باشد که باید تلاش کنیم برطرف شود.

رئیس هیئت فوتبال خراسان‌رضوی ادامه داد: ما همزمان ورزشگاه ثامن الائمه(ع) را هم برای مسابقات لیگ برتر معرفی کردیم که کارهای مربوط به ترمیم چمن ورزشگاه و اسکوبورد آن در حال انجام است. در هر صورت معرفی استادیوم برای بازی در لیگ برتر با خود باشگاه‌ها است و البته باید جزئیات مکتوب خود را در این زمینه به ما ارائه کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *