محموله ۲۳۲ کیلویی مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس سمنان و کرمان کشف شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنانبه نقل از مرکز اطلاع‌رسانی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان سمنان، سردار روح‌الامین قاسمی بابیان جزئیات کشف محموله ۲۳۲ کیلویی تریاک، اظهار داشت: با تلاش و پیگیری‌های گسترده و چندماهه اطلاعاتی مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، عاملان انتقال یک محموله بزرگ مواد و چگونگی انتقال آن شناسایی شدند.

وی با اشاره به فعالیت قاچاقچیان در شرق کشور تصریح کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی و تعامل هدفمند با پلیس کرمان، عملیات دستگیری سوداگران مرگ به اجرا درآمد.

فرمانده انتظامی سمنان با اشاره به هلاکت رسیدن یکی از سوداگران مرگ در این عملیات، اظهار داشت: در این عملیات که روز گذشته در شهر کرمان اجرا شد، مأموران انتظامی با شناسایی سواری پژو پارس قاچاقچیان، دستور ایست دادند که راننده بدون توجه به آن، متواری شد.

قاسمی در ادامه تصریح کرد: بلافاصله با اجرای طرح مهار باهدف متوقف کردن خودرو، مأموران با رعایت کامل قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی کردند که با توقف سواری پژو پارس و بازرسی از آن، محموله ۲۳۲ کیلویی تریاک کشف شد.

وی افزود: چنانچه مردم با مورد مشکوکی مواجه شدند می‌توانند مراتب را بلافاصله با نیروی انتظامی مطرح کنند تا در اسرع وقت به آن‌ها رسیدگی شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *