آذرنیا: برای موفقیت به زمان نیاز داریم/ ۳ بازیکن دیگر جذب می‌کنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، حسن آذرنیا مدیر تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز شامگاه  یکشنبه در گفت‌وگو با برنامه تلویزیونی موج فوتبال ضمن اشاره به شرایط این تیم اظهار کرد: قبول داریم که گسترش فولاد شروع خوبی در لیگ هفدهم نداشت اما ۳ عامل مهمی که در موفقیت یک تیم دخالت دارند مدیریت، کادر فنی و بازیکنان هستند که در این فصل هر ۳ مورد در گسترش فولاد با تغییرات بزرگی روبه‌رو شده‌اند.

وی افزود: امسال مدیرعامل باشگاه و کادر فنی تیم تغییر کرده‌اند. در کنار این مسئله، ۸۰ درصد از بازیکنان گسترش فولاد نیز با تغییر روبه‌رو شده‌اند. با توجه به برنامه‌های بلندمدت باشگاه، میانگین سنی تیم ما زیر ۲۲ سال است که این مسئله نشان می‌دهد ما برای موفقیت به زمان نیاز داریم.

مدیر تیم گسترش فولاد در مورد مصدومیت بازیکنان این تیم خاطرنشان کرد: متأسفانه دربازی‌های تدارکاتی اردوی ترکیه مهرداد قنبری که از ذوب‌آهن اصفهان به گسترش فولاد آمده، دچار مصدومیت شد و تحت عمل جراحی قرارگرفته است. پیمان بابایی نیز در دیدار با سیاه‌جامگان با شکستگی دست روبه‌رو شد. مسعود ابراهیم‌زاده نیز به‌تازگی از بند مصدومیت رهاشده و به همین دلیل ناآماده است.

وی افزود: فکر می‌کنم شروع خوبی نداشتیم که این مسئله دلایل زیادی دارد اما نمی‌خواهم شکست و شروع بدمان را توجیه کنم. جلسه‌ای در باشگاه برگزار کردیم و عوامل باشگاه به این نتیجه رسیدند که در روزهای‌آتی ۳ بازیکن دیگر به جمع بازیکنان گسترش فولاد اضافه شوند. ما در حال حاضر ما تنها ۱۳ بازیکن بزرگسال در لیست‌مان داریم و می‌توانیم ۵ بازیکن دیگر جذب کنیم. قطعاً تیم ما در هفته‌های آتی تقویت خواهد شد، بازیکنان جوان خوبی داریم که در آینده بازی و نتایج خوبی رقم خواهند زد.

آذرنیا در مورد محل برگزاری بازی‌های خانگی گسترش فولاد در هفته‌های آتی نیز گفت: ما تلاش زیادی کردیم تا زمان بازی را تغییر داده و در ورزشگاه بنیان دیزل میزبانی کنیم اما زورمان نرسید و در ورزشگاه یادگار امام (ره) به مصاف پارس جنوبی جم رفتیم. پس از پایان این بازی ما دوباره مذاکره و نامه‌نگاری‌هایمان را شروع کرده‌ایم تا بتوانیم در هفته سوم، در ورزشگاه اختصاصی‌مان میزبان سپیدرود رشت باشیم.

وی افزود: این قول را به ما داده‌اند که بتوانیم در هفته سوم، در ورزشگاه اختصاصی‌مان بازی کنیم که اگر این مسئله محقق شود، در عملکرد تیم ما نیز تأثیرگذار خواهد بود.

مدیر تیم فوتبال گسترش فولاد در مورد شکایت این باشگاه از محسن فروزان نیز خاطرنشان کرد: محسن فروزان پس از پایان دیدار گسترش فولاد با پارس جنوبی جم، مصاحبه‌ای در مورد باشگاه ما انجام داده است. پس‌ازاین مصاحبه باشگاه گسترش فولاد نیز به کمیته اخلاق شکایت کرده و پیگیر برخی مسائل عنوان‌شده از سوی آقای فروزان است. بالاخره هر کس حرفی می‌زند باید پاسخگو باشد.

آذرنیا در مورد عدم حضور مدیر رسانه‌ای این تیم در دیدار هفته اول گسترش فولاد نیز گفت: اکبرزاده در حال حاضر از مدیرعامل باشگاه مرخصی گرفته و در باشگاه حضور ندارند. فکر می‌کنم همه عوامل باشگاه تلاش می‌کنند اکبرزاده که عملکرد مثبتی برای باشگاه گسترش فولاد داشته هر چه زودتر به این مجموعه بازگردد. اکبرزاده از این هفته در کنار تیم است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *