تحریف اسلام و نشان دادن نسخه غیرصحیح و غیرواقعی از دین نگران‌کننده‌ است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر صبح امروز در نخستین اجلاس مجمع جهانی خادمین رضوی در تالار خواجه نصیر‌الدین طوسی دانشگاه فردوسی اظهار داشت: تلاش‌های بسیاری برای رشد و توقف اسلام و انقلاب اسلامی صورت می‌گیرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه انقلاب اسلامی از حرکت نخواهد ایستاد، گفت: به لطف الهی هر روز بر طرفداران اسلام واقعی که اهل‌بیت‌(ع) و معصومین نسبت به تبیین آن تلاش وافری داشتند افزوده شده و این گسترش در بین انسان‌ها رخ‌نمایی می‌کند.

وی با اشاره به موضوع تحریف در تاریخ تصریح کرد: نگران‌کننده‌ترین اتفاق ممکن برای اسلام و انقلاب اسلامی تحریف این چهره رحمانی و با عطوفت است که باید با همت همه مسلمانان در جهان برطرف شود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: امروز شیفتگان فراوانی به سمت اسلام تمایل پیدا کردند اما در عین حال تحریف اسلام و نشان دادن یک نسخه غیرصحیح و غیر واقعی از دین مسئله نگران‌کننده‌ای است و قطعا این نشست‌ها می‌تواند کمکی باشد برای این که ما بتوانیم در برابر این تخریب‌ها ایستاده و اجازه ندهیم انسان‌ها به راه اشتباه بروند.

پژمان‌فر بیان داشت: یکی از تحریف‌هایی که امروز شاهد آن هستیم تحریف چهره‌های اصلی جهان اسلام است، تحریف چهره حضرت رسول(ص) و کسانی که در شکل‌گیری اسلام نقش به‌سزایی داشته‌اند. در این جلسات و این نشست‌ها تلاش کنیم که شخصیت واقعی و چهره واقعی که براساس محوریت عقلانیت، مهربانی، دوستی و همه فضائلی که در ائمه و معصومین وجود دارند را نشان دهیم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *