دومین نشست شورای اقامه نماز منطقه ۳ کشور در شهرکرد برگزار می‌شود

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهار داشت: با توجه به پیام مقام معظم رهبری نسبت به اجلاس بیست و چهارم نماز و تأکید ایشان به انجام کاری ویژه و فوق العاده در برگزاری بیست و پنجمین اجلاسیه نماز دومین نشست شورای اقامه نماز منطقه ۳ کشور به میزبانی شهرکرد برگزار می‌شود.

وی افزود: دومین نشست شورای اقامه نماز با حضور آقایان حجت الاسلام و المسلمین عباس خشنودی مدیر استان بوشهر، حجت الاسلام و المسلمین علی حبیبیان از استان یزد، سید حسین ذوالانوار از استان فارس و سید الیاس چراغ‌زاده از کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در این جلسه پیشنهادهای علمی و عملی برای بیست و پنجمین اجلاسیه نماز مورد بررسی قرار می‌گیرد، بیان کرد: بحث و تبادل نظر پیرامون موضوع اجلاس نماز و فضای مجازی در سال جاری و همکاری شورای منطقه و چگونگی تولید و توزیع محتوا مهم‌ترین دستور کار این نشست است.

کریمی خاطرنشان کرد: بحث و تبادل نظر پیرامون وضعیت داخلی ستادهای اقامه نماز و امر مربوط به اداری مالی، فرهنگی و آموزشی، استفاده ار ابتکاران و تجارب اعضا در پیشرفت برنامه و فعالیت‌های تأثیر گذار و نحوه تقدیر از برگزیدگان جشنواره از دیگر محورهای برگزاری این نشست است.

وی گفت: برای برگزاری مطلوب جشنواره نماز در فضای مجازی ارائه نظرات در راستای استفاده بهینه از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی برای اشاعه فرهنگ غنی نماز به صورت میدانی ضروری است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *