ارومیه به عنوان شهر معنوی و مهدوی معرفی می‌شود

رسول اصغرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به ارتباط با سایر دستگاه‌ها و سازمان اظهار داشت: با سایر سازمان‌هایی که توانایی برای سرمایه گذاری دارند را وارد تعامل می‌شویم و پتانسیل‌هایی که از لحاظ مدیریتی و مالی ظرفیت دارند را دنبال می‌کنیم.

وی با اشاره به معرفی شهر ارومیه به عنوان شهر مهدوی، معنوی و مروج اخلاق مداری افزود: خواستگاه این موضوع نجابت، کرامت و بزرگواری مردم شهر ارومیه است و اخلاق مداری مردم شهر ارومیه زبان زد عام و خاص کشورمان است و این بعد قضیه را در فعالیت‌های مدیریت شهری منظور می‌کنیم.

اصغرزاده خاطرنشان کرد: شهر ارومیه را نمونه یک شهر مذهبی و معنوی تبدیل می‌کنیم و این دیدگاه را داشته باشیم که فعالیت‌های شورای اسلامی شهر ارومیه با توجه به این که دو سال پیاپی برترین قاریان بین‌المللی کشورمان از شهر ارومیه بودند سمت و سوی فعالیت‌های قرآنی را پیش بگیرد.

وی تصریح کرد: تمامی فعالیت‌های عمرانی شهرداری باید پیوست فرهنگی داشته باشد و شهر ارومیه شهری منتظر، مهدوی و آرمان گراست و در مورد فلسفه انتظار بیش از پیش به مردم خدمت خواهیم کرد.

رئیس پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ارومیه با اشاره به انتخاب مجدد حضرت پور به عنوان شهردار ارومیه گفت: اگر کارکرد مدیریت شهری را مورد ارزیابی قرار دهیم باید از مردم و رسانه‌ها استفاده کنیم و در این راستا نیز از تجارب رسانه‌ها نهایت استفاده را بردیم.

وی یادآور شد: مدیریت شهری در دو جز شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری مشاهده می‌شود و نقاط قوت و ضعف مجموعه شورای شهر و شهرداری به همدیگر پیوسته است و رضایت نسبی مردم از عملکرد مدیریت شهری توسط این دو مجموعه نشان از اعتماد مردم به این دو مجموعه است.

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ارومیه اظهار داشت: با توجه به رویکرد موجود در رأی مردم خود را مستلزم می دانیم تا بررسی‌های ویژه‌ای در خصوص مدیریت شهری داشته باشیم و تعداد ۲۶ نامزد کسب کرسی ریاست شهرداری ارومیه توسط شورای اسلامی شهرمان مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به فرآیند انتخاب حضرت پور گفت: در چهار مرحله تعداد ۲۶ نامزد به ۳ نفر کاهش یافت و در معرض رأی رسمی اعضای شورای شهر قرار گرفتند و در یک فرآیند شورایی که تمامی قوانین شورایی در آن لحاظ شده بود آقای حضرت پور به عنوان شهردار ارومیه منتخب شدند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *