اعضای باند سارقان موتورسیکلت در زرندیه دستگیر شدند + جزئیات

سرهنگ محمدرضا روشندل در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در زرندیه با اشاره به اهمیت مقابله با جرایم و سرقت‌ها اظهار داشت: برخورد قاطع و سریع با باندهای سرقت و ناامنی امری مهم است و رسیدگی سریع به این پرونده‌ها سبب تقویت احساس امنیت و آرامش روانی شهروندان می‌شود.

وی افزود: با این رویکرد پلیس در شهرستان زرندیه با قاطعیت کامل تمام تلاش خود را برای افزایش سطح امنیت در شهرستان و مقابله با هرگونه جرایم مخل نظم و امنیت در شهرستان به کار بسته و موفقیت‌های خوبی نیز کسب کرده است.

فرمانده انتظامی زرندیه با اشاره به دستگیری باند سارقان موتورسیکلت در این شهرستان گفت: در عملیات ماموران انتظامی شهرستان زرندیه ۶ نفر اعضای باند سارقان موتورسیکلت دستگیر و به ۵ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند.

وی افزود: چندین فقره سرقت موتورسیکلت در شهرستان زرندیه درطول یک ماه گذشته به وقوع پیوست که پلیس موفق به شناسایی و دستگیری باند ۶ نفره سارقان موتورسیکلت در این شهرستان با پیگیری‌های ماموران پلیس آگاهی شد.

روشندل بیان کرد: در روند تحقیقات، سارقان دستگیر شده به ۵ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کرده که در ادامه وپس از دستگیری مال‌خر، وسایط نقلیه سرقتی نیز کشف شده و تحویل صاحبان آنان شد.

وی با اشاره به روند پیگیری این پرونده خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده با حکم دستگاه قضایی روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *