سومین جشنواره "علم برای همه" در تهران برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، ارشاد استعدادی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: موسسه علمی آینده‌سازان دو ماموریت اصلی دارد که به نوعی مکمل فرآیند آموزشی وزارت آموزش و پرورش بوده و حضور در عرصه‌های آموزشی و علمی به منظور خدمت به عموم دانش‌آموزان و اعضای انجمن‌های دانش‌آموزان در سراسر کشور را دنبال می‌کند.

وی افزود: این مجموعه ماموریت اقتصادی هم دارد که برای اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی و تربیتی انجام می‌شود چرا که اتحادیه از تنها مسیری که می‌تواند فعالیت‌های درآمدزایی انجام دهد از این مسیر بوده و نیاز است که در حوزه صنعت و فعالیت های علمی و آموزشی نیز پیشقدم باشیم.

مدیرعامل موسسه علمی آینده‌سازان گفت: بیش از ۳۲ سال قدمت فعالیت داریم و بزرگ‌ترین مسابقات علمی توسط این موسسه در سطح کشور برگزار می‌شود و در حال حاضر در اکثریت مراکز استان‌ها نمایندگی فعال داریم و در سطح مقطع آموزشی ابتدایی و متوسطه اول و دم در حوزه ارزشیابی و ارزیابی فعالیت می‌کنیم.

معاون دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی تصریح کرد: در حوزه ایجاد اعتبار و اعتماد در بین خانواده‌ها و اعضای انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان یک سری برنامه‌ها در قالب کارگاه‌ها و جلسات برگزار می‌شود که هدف از این جلسات برنامه‌ریزی و و روبه‌رویی صحیح والدین با فرزندان خود و کاهش استرس‌های ناشی از فضای کنکور است.

وی بیان کرد: برگزاری جشنواره علمی و تعامل و همکاری با موزه علم و فناوری را نیز داریم که در حال حاضر سومین جشنواره “علم برای همه” با همکاری موزه علوم و فناوری ۲۰ تا ۲۵ آبان در تهران برگزار می‌شود.

معاون دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی گفت: تا ۲۵ مهر ماه مهلت ارسال آثار است و آثار برتر در برج میلاد به نمایش گذاشته می‌شود.

استعدادی تصریح کرد: در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ در ۲۲ استان کشور فعالیت داشتیم و یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر در آزمون‌های این موسسه شرکت کردند و از مشاوران امین برای اعضای انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان بهره‌مند می‌شویم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *