مطالبات کارگری استان مرکزی را در کنار آرامش بخشی دنبال کردیم

حمید قربانی جم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اراک با اشاره به ورود صدا و سیما در بحث اعتراضات کارگری اظهار داشت: صدا و سیمای استان در بحث مطالبات و درخواست‌های کارگری همواره در کنار کارگران بوده و سعی کرده که درخواست‌های آنها را بلافاصله در بخش‌های مختلف خبری، در برنامه سیمای کارگر، برنامه رصد و غیره به سمع و نظر مسئولان برساند.

وی افزود: همچنین فرصتی را به مسئولان داده که پاسخگوی کارگران باشند و در این مدتی که بحث‌های کارگری مطرح بود از شبکه‌های ملی و برون مرزی عقب نماند و سرعت عمل خوبی داشت.

مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی با اشاره به پوشش برنامه‌های ایام عزاداری امام حسین(ع) هم گفت: امسال در دهه محرم تصاویر عزاداری و اجتماع عاشورائیان بیش از ۳۵ نقطه در استان به طور زنده  از شبکه آفتاب پخش می‌شود.

قربانی جم تصریح کرد: بخش عمده ای از این تصاویر از شبکه‌های سراسری سیما پخش میشود، ویژه برنامه‌هایی از ابتدای ماه محرم با حضور کارشناسان مذهبی و پیرغلامان حسینی در حال تهیه و پخش است.

وی ادامه داد: جدا از پخش زنده مراسم حوزه خبر و همکاران سیما سعی دارند هر روز عزاداری هیئات را در ۱۲ شهرستان ضبط و پخش کنند.

مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی بیان کرد: تعداد هیئات در استان زیاد بوده و تعداد درخواست ها و توقعات برای پوشش هم خیلی زیاد بود اما طبیعی است که تا حدی می توانیم پوشش داشته باشیم.

قربانی جم عنوان کرد: اما نسبت به سال ۹۱ که تنها از دو یا سه نقطه پوشش زنده داشتیم امسال به ۳۵ نقطه ارتقاء یافتیم و کار جهادی انجام شده است.

وی افزود: نماز ظهر ایام شهادت امام حسین(ع) به طور زنده از مصلی بیت‌المقدس اراک پخش شد و نماز ظهر عاشورای ۱۲ شهرستان هم به شکل خبری پوشش داده شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *