رئیس هیئت‌های ورزشی ضعیف و کم‌کار در خراسان شمالی تغییر می‌کنند

کوروش بهادری که به تازگی به‌عنوان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی معرفی شده است٬ در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: انتخاب روسای هیئت‌های ورزشی استان برابر ضوابط و قوانین و مقررات خواهد بود.

وی در این باره افزود: عملکرد روسای هر هیئت را به طور جداگانه مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهیم و سعی بر این است که بحث شایسته سالاری در هیئت‌های ورزشی لحاظ شود٬ و هر هیئتی که فعالیت و عملکرد بارزی داشته مورد حمایت قرار خواهد گرفت و هر هیئتی که متاسفانه انتظارات جامعه ورزشی استان را برآورده نکرده باشد٬ قطعا نسبت به تغییراتی در سطح مدیریت آن‌ها اقدام خواهیم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی در خصوص به‌کارگیری جوانان در پست‌های کلیدی ورزش استان بیان داشت: برنامه استفاده از توان‌مندی جوانان در دست کار است و یقینا جوان‌گرایی و استفاده از ظرفیت‌های جوانان مد نظر اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی است چرا که جوانان این استان بسیار مستعد و کوشا هستند.

به گزارش تسنیم٬ روز گذشته با حضور امیررضا خادم٬ معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان٬ کوروش بهادری به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان خراسان شمالی منصوب شد.

بهادری پیش از این سوابقی هم‌چون٬ معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی، ریاست اداره تربیت بدنی شهرستان بجنورد، ریاست اداره تربیت بدنی شهرستان مانه و سملقان، مدیر روابط‌عمومی اداره کل تربیت بدنی خراسان شمالی، ریاست هیئت والیبال خراسان شمالی و همچنین ریاست هیئت بدنسازی خراسان شمالی را در کارنامه خود داشت.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *