امکانات و منابع نیروی انتظامی تناسبی با ماموریت‌های این نیرو ندارد

حسین نیازآذری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بابل، اظهار داشت: ارتقای امنیت عمومی منوط به تقویت نیروی انتظامی بوده و امکانات و منابع نیروی انتظامی تناسبی با ماموریت‌های این نیرو ندارد.

وی با تاکید بر اهمیت مقوله امنیت برای رفاه و آسایش جامعه از همت و تلاش جهادگونه کارکنان نیروی انتظامی قدردانی کرد و خدمات نیروی انتظامی را شایسته تکریم و تجلیل دانست.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران، خواستار حرفه ای شدن پلیس و ارتقای کارکرد پیشگیرانه نیروی انتظامی شد و تحقق این امر را به پشتیبانی و حمایت قوای سه گانه دانست.

نیازآذری، سطح امنیت در جمهوری اسلامی را در منطقه قابل تقدیر دانست و گفت: علیرغم همه دسیسه‌ها و فشارهای دشمنان با تلاش قوای امنیتی و انتظامی مردم نعمت امنیت عمومی را لمس می‌کنند.

وی بیان کرد: آسیب‌ها و ناهنجاری‌هایی در جامعه وجود دارد که باید قبل از برخورد نیروی انتظامی توسط نهادها و سازمان‌های اجرایی و اجتماعی مدیریت و پیشگیری شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی رعایت قانون و همکاری مردم با نیروی انتظامی را عامل ثبات و ارتقای امنیت عمومی دانست و خاطر نشان کرد: بدون مشارکت مردم نمی توان انتظار امنیت پایدار داشت.

نماینده بابل با ارج نهادن به مقام شامخ کارکنان شهید و جانباز مجموعه نیروی انتظامی عزم انقلابی این نیرو را ضامن امنیت کشور برشمرد و برای شهیدان این نیرو علو درجات آرزو کرد.

وی از وزارت کشور و فرماندهی ناجا خواست برای بهبود امکانات و ارتقای منابع نیروی انتظامی، بزرگ‌ترین شهرستان مازندران و بیست و سومین شهرستان پرجمعیت کشور کشور تمهیدات لازم اتخاذ کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *