اجرای برنامه‌های ورزش همگانی در اردبیل حمایت مالی می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سرهنگ حسن دهقانی‌نیا پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان استان اردبیل اظهار داشت: برنامه‌های ورزش همگانی باید در جامعه تبدیل به یک فرهنگ شود و این نیازمند تعامل دستگاه‌های متولی امر و فراگیر کردن ورزش همگانی در بین آحاد مردم است.

وی افزود: سپاه ناحیه اردبیل برای هر مناسبتی در راستای برگزاری مسابقات پیاده‌روی، کوهپیمایی و ورزش‌های همگانی اعتباری خاص دارد که با تعامل اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل تمام برنامه‌های همگانی قابل اجرا بوده و از اجرای برنامه‌های ورزش همگانی در اردبیل حمایت می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه اردبیل توسعه فعالیت‌های ورزشی را عامل بازدارنده از آسیب‌های اجتماعی دانست و تصریح کرد: باید تمامی مسئولان و متولیان در این حوزه تلاش کنند تا زمینه برای توسعه فعالیت‌ها ورزشی در اردبیل هر چه بیشتر مهیا شود چرا که این امر می‌تواند زمینه‌ساز کاهش آسیب ها و معضلات اجتماعی به ویژه در بین قشر جوان و نوجوان باشد.

مدیرکل ورزش وجوانان استان اردبیل نیز در ایندیدار با تاکید بر تعامل با دستگاه‌های متولی به ویژه سپاه استان گفت: با توجه به فراگیر بودن برنامه‌های ورزش همگانی به خصوص آمادگی جسمانی که برای تک تک افراد جامعه لازم و ضروری است در زمینه اجرای چنین برنامه‌هایی انتظار می‌رود تا نهادهای مختلف همکاری و تعامل لازم را داشته باشند.

ایوب بهتاج بیان کرد:‌ باید در تمام استان از ظرفیت‌های موجود برای برگزاری برنامه‌های ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل استفاده شده و برای توسعه فعالیت‌های ورزشی بکارگیری شود که هر گونه همکاری و تعامل با دستگاه‌های مرتبط در امر ورزش قابل قبول بوده که انتظار می‌رود این همکاری‌ها تداوم یابد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *