۲ نشریه و یک پایگاه خبری از کاشان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات شرکت می‌کنند

به گزارش خبرگزاری تسنیمکاشان، به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، مصطفی جوادی مقدم با اعلام این خبر اظهار داشت: در بیست وسومین دوره نمایشگاه مطبوعات کشور دو نشریه ماهنامه «مردم کویر» و هفته نامه «سراج» همچنین پایگاه خبری «مشکات‌آنلاین» به نمایندگی از کهن شهر کاشان حضور دارند .

جوادی مقدم گفت : ماهنامه «مردم کویر» و پایگاه خبری  «مشکات‌آنلاین» به صاحب‌امتیازی و مدیرمسئولی «محمدعلی خرمی مشکانی» برای دومین بار در این نمایشگاه شرکت دارد و هفته نامه «سراج» به صاحب امتیازی «موسسه فرهنگی هنری راه روشن» و مدیر مسئولی «سید محمد ساداتی نژاد» برای اولین بار است که در این نمایشگاه حضور دارد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان ضمن تقدیر از مدیران مسئول این نشریات به جهت حضور در این نمایشگاه  افزود : با وجود نشریات و رسانه های مستعد در کاشان باید برنامه های حمایتی همه جانبه از سوی مسوولان شهر صورت بگیرد تا بتوانیم نام کاشان را بیشتر در کشور معرفی کنیم.

گفتنی است علاقمندان می توانند جهت بازدید از ماهنامه «مردم کویر» و پایگاه خبری «مشکات‌آنلاین» به راهرو ۲۸ غرفه ۴۱۱ و جهت بازدید از غرفه هفته نامه «سراج» راهرو ۱۶ غرفه ۳۱۶ مراجعه کنند.

لازم به ذکر است : بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات با شعار «جامعه آگاه‌تر: توسعه بیشتر و شعار کمتر» روز جمعه (پنجم آبان ماه) تا ۱۲ آبان ماه  با حضور بیش از  ۶۰۰موسسه مطبوعاتی، نشریه، خبرگزاری‌ و پایگاه‌ خبری در مصلی تهران آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *