ترافیک در تمامی محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه روان است

سرهنگ محمد حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با اشاره به شروع تردد زوار اربعین اظهار داشت: خوشبختانه با وجود تردد زائران اربعین حسینی ترافیک روان در تمامی محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه برقرار است.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه از شب گذشته بارش باران در استان کرمانشاه شروع شده است گفت: با توجه به بارش‌ها معابر و‌محورهای مواصلاتی استان بسیار لغزنده است و از رانندگان درخواست داریم که با سرعت مطمئنه به خصوص در محورهای مواصلاتی دوطرفه حرکت کنند.

حیدری با بیان اینکه بیشتر تصادفات رانندگی در محورهای مواصلاتی دوطرفه به علت انحراف به چپ وسایل نقلیه رخ می‌دهد بیان کرد: در این روزها بیشترین حوادث به دلیل واژگونی اتومبیل اتفاق افتاده است که آن هم به دلیل خستگی و خواب‌آلودگی راننده رخ می‌دهد.

وی با بیان اینکه اقدامات فوری در خصوص نقاط حادثه‌خیز انجام شده است، گفت: این نقاط شناسایی و آشکارسازی شده‌اند و در این راستا در طول مسیر تردد زوار بیش از ۳۵۰ تخته بنر نصب شده است که نقاط حادثه‌خیز و پیچ‌های پرخطر را آشکارسازی می‌کنند.

حیدری با بیان اینکه نیروهای پلیس راه آمادگی کامل برای کنترل راه‌ها و حفاظت از سلامت تردد زوار اربعین را دارند، گفت: از تمام رانندگان می‌خواهیم در ایام اربعین با توجه به تردد  زیاد در جاده‌ها حتما رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی را داشته باشند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *