تنها یک امتیاز حاصل تلاش نمایندگان فارس در هفته چهارم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، در چارچوب هفته چهارم لیگ دسته اول فوتسال کشور تیم رامک شیراز در دیدار خانگی مقابل تیم شاهد تهران قرار گرفت و در نهایت به تساوی ۲ بر ۲ مقابل این تیم رضایت داد.

تیم شاهد تهران نخستین گل این دیدار را به ثمر رساند اما تیم رامک با دو گل پیاپی یک گل از حریف خود جلو افتاد. تیم شاهد تهران که نمی‌خواست دست خالی از شیراز بازگردد با حملات خود توانست در لحظات پایانی دیدار گل تساوی را به ثمر برساند. هر دو گل رامک در این دیدار توسط حامد دادفر به ثمر رسید. محمد اسدشیر و علی شیرافکن نیز برای تیم شاهد تهران گلزنی کردند.

تیم رامک شیراز با این تساوی ۴ امتیازی شد و در رده پنجم جدول گروه ب قرار گرفت. تیم شاهد نیز ۷ امتیازی شد و در رده چهارم ایستاد.

روز سخت بالان صنعت در بهبهان

تیم بالان صنعت شیراز نیز در این هفته در دیداری خارج از خانه مقابل اهورا بهبهان قرار گرفت. بالان صنعتی‌ها در همان ابتدای بازی با دریافت ۳ گل پیاپی غافلگیر شدند و رشته بازی از دست آنها در رفت با این وجود توانستند یکی از گل‌های خورده را در همان نیمه نخست جبران کنند.

در نیمه دوم تیم اهورا بهبهان که از حمایت طرفدارانش برخوردار بود دو بار دیگر دروازه بالان صنعت را گشود تا در نهایت این دیدار با نتیجه ۵ بر یک به نفع آنها پایان یابد. فخرالدین موسوی‌پور (۲ گل)، رضا شایان‌پور، سجاد مسیحی و رضا ظهرابی برای تیم اهورا و وحید قاسمی برای تیم رامک گلزنی کردند.

تیم بالان با این نتیجه همچنان با ۳ امتیاز در رده ششم جدول جای گرفت، تیم اهورا بهبهان نیز ۹ امتیازی شد و به رده دوم جدول رسید. تیم‌ مبل کریمی البرز در رده نخست و رعد پدافند نیز در رده سوم جدول قرار دارد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *