بخش پوشاک اردبیل ۱۳۷۰ فرصت شغلی فراهم می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، علی نظری شیخ‌احمد صبح امروز در بازدید از شهرک صنعتی یک اردبیل اظهار داشت: بخش پوشاک اردبیل در قالب کارگاه‌های کوچک و متوسط یک هزار و ۳۷۰ فرصت شغلی فراهم می‌کند که هدف از راه‌اندازی این واحدها حمایت از تولید و اشتغال در سالی که مزین به نام همین موضوع است در نظر گرفته شده و ۶۶۸ میلیارد ریال تسهیلات با کارمزد ۹ درصد به این طرح‌ها اختصاص می‌یابد.

وی افزود: مهم‌ترین اقدامی که ما به دنبال آن هستیم حمایت و پشتیبانی از طرح‌های صنعتی و تولیدی است که همراه با اشتغال‌زایی افراد جویای کار مبنای کار قرار گرفته است و در این زمینه رونق‌بخشی به تولیدات داخلی از اولویت‌هایی است که ما با جدیت و اهتمام ویژه به دنبال آن هستیم و سعی بر این است که بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: اجرای این طرح‌ها در روستاها نیز برای ما حائز اهمیت بسیار است که پنج استان کشور در این طرح به عنوان پایلوت تولید پوشاک در نظر گرفته شده  و اردبیل نیز جزو آن‌ها است که در رشد اشتغال و رونق تولید نقش بسیار مهم و اساسی دارد.

وی تصریح کرد: تمام سعی و تلاش ما مبنی بر حمایت همه‌جانبه از واحدهای تولیدی و اشتغا‌ل‌زایی مطلوب در استان است که تاکنون اقدامات مناسبی در این زمینه انجام یافته و از این پس نیز امیدواریم با اقدامات انجام یافته بتوانیم این مهم را به تحقق بخشیم.

نظری شیخ‌احمد با اشاره به اتمام عملیات اجرایی ساختمان آتش‌نشانی شهرک صنعتی مشگین‌شهر نیز بیان کرد: این ساختمان با تخصیص اعتباری در حدود سه میلیارد و ۵۰۰ میلیارد ریال احداث شده و برای خرید یک دستگاه خودروی آتش‌نشانی نیز چهار میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال اختصاص یافته است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *