استان گیلان میزبان "جشنواره ملی قرآن و عترت" می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، افشین شفقی عصر امروز در مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشکده بهداشت رشت با تبریک هفته وحدت اظهار داشت: هفته وحدت، هفته همدلی و همراهی امت مسلمان برای رسیدن به پیروزی و سعادت است.

وی با بیان اینکه در پیروزی انقلاب اسلامی تمامی مذاهب اسلامی در کشور دست به دست یکدیگر داده و انقلاب شکوهمند اسلامی را به پیروزی رساندند افزود: وحدت و همدلی ستون اصلی و اساسی پیروزی و موفقیت در دنیای امروز است.

معاون دانشجویی و امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از برگزاری دو جشنواره ملی مهم دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی خبر داد و تصریح کرد: امسال دو جشنواره بزرگ قرآن و عترت و جشنواره سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار می‌شود.

شفقی استان گیلان را میزبان جشنواره ملی قرآن و عترت عنوان کرد و افزود: جشنواره تنها ویژه دانشجویان نیست و اساتید و کارمندان هم می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند و حضور  استعداد‌های درخشان و نخبگان قرآنی استان گیلان در این جشنواره موجب ارتقاء سطح توانمندی قرآنی استان می‌شود.

وی جشنواره سیمرغ را یکی از جشنواره‌های مهم فرهنگی در سطح کشور عنوان و خاطرنشان کرد: توصیه می‌شود استعداد‌های درخشان و توانمند حوزه فرهنگی استان گیلان با حضور و شرکت در این جشنواره به کسب رتبه‌های برتر این جشنواره کمک کنند.

معاون دانشجویی و امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به روز دانشجو و با بیان اینکه این روز تنها سنبل تجلیل از مقام دانشجو نیست خاطرنشان کرد: هدف اصلی سه دانشجوی شهید در سال ۱۳۳۲ استکبار ستیزی بوده است‌.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *