ماموستا خالدی: حمایت از ملت مظلوم فلسطین وظیفه شرعی و دینی است

ماموستا معروف خالدی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در سنندج، با اشاره به اقدام ابلهانه “ترامپ” در به‌رسمیت شناختن بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت رژیم کودک‌کش صهیونیستی اظهار داشت: جایگاه رئیس جمهور بی‌‌لیاقت، سخیف و آلزایمری آمریکا خیلی کم‌تر از آن است که بخواهد در مورد نخستین قبله مسلمانان دخالت کند و تصمیم بگیرد.

“ترامپ” یهودی‌الاصل و نوکر اسرائیل است

وی گفت: باید “ترامپ” رئیس جمهور آمریکا که از هیچ دین و مذهبی تبعیت نمی‌کند و یهودی‌الاصل و نوکر اسرائیل است، کاری به مسلمانان نداشته باشد چراکه مطمئناً خون مسلمانان در پاسخ به تصمیم وی به‌جوش می‌آید.

امام جمعه دیواندره تصریح کرد: طرح جدید آمریکا و اسرائیل برای اعلام بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت رژیم کودک‌کش صهیونیستی، قطعاً «سبب وحدت بیشتر مسلمانان» و «شکست آمریکا و اسرائیل» می‌‌شود و دشمنان در منطقه رسوا می‌شوند چراکه آزادی‌خواهان دنیا در برابر این حرکت بی‌ادبانه “ترامپ” ساکت نمی‌نشینند.

اعلام بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی طرح “ابلیسی و شیطانی” آمریکا و اسرائیل است

وی با تأکید بر اینکه قدس متعلق به مسلمانان است، عنوان کرد: طرح جدید آمریکا و اسرائیل برای اعلام بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، طرحی «ابلیسی و شیطانی» بوده و هدف آنان ایجاد تفرقه بین مسلمانان است.

ماموستا خالدی افزود: امروزه استکبار جهانی به‌دلیل رسوایی و شکست در سوریه، عراق و یمن طرح جدید اعلام بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را مطرح کرده‌اند اما مطمئناً سبب شکست آنان در منطقه می‌شود.

«وحدت و یکدلی» مسلمانان در آزادسازی فلسطین تأثیر چشم‌گیری دارد

وی اظهار کرد: امیدوارم تمام مسلمانان علیه اهداف شوم آمریکا و اسرائیل متحد باشند و برخی کشورهای اسلامی هم که از این طرح و دسیسه آنها حمایت می‌کنند، بیدار شوند.

امام جمعه دیواندره با بیان اینکه مطمئناً پروردگار خالق مسلمانان را تنها نمی‌گذارد و قدس را یاری می‌دهد، خاطرنشان کرد: قطعاً «وحدت و یکدلی» مسلمانان در آزادسازی فلسطین تأثیر چشم‌گیر، قطعی و مسلمی دارد چراکه مسئله قدس مربوط به کل مسلمانان جهان اسلام است.

حمایت از ملت مظلوم فلسطین وظیفه شرعی و دینی است

ماموستا خالدی عنوان کرد: حمایت از ملت مظلوم فلسطین وظیفه شرعی و دینی است و باید تمام مسلمانان همانند حکم جهاد، قاطعانه در برابر دشمنان ایستادگی کنند.

انتهای پیام/*

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *