کارگاه‌های تخصصی طنزنویسی در استان فارس برگزار می‌شود

عبدالرضا قیصری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به فعالیت این انجمن در یک سال گذشته اظهار داشت: کارگاه‌های تخصصی طنزنویسی با هدف آموزش طنز به صورت ماهیانه در استان فارس برگزار می‌شود و هدف شناسایی استعدادها در زمینه طنز و تربیت آنها است. 

وی با بیان اینکه عموم کسانی که در این زمینه علاقه یا استعداد دارند، می‌توانند در کارگاه‌های آموزشی شرکت کنند، گفت: این کارگاه‌ها از اصول و تعاریف طنز شروع می‌شود و به شگردهای طنزنویسی و موضوعات طنز معاصر می‌پردازد. 

رئیس انجمن طنز حوزه هنری استان فارس افزود: هدف از راه‌اندازی انجمن طنز کشف استعدادها، مخاطب‌یابی و ارتقاء سطح شناخت و توقع مخاطب از طنز فاخر و همراهی و تعامل طنز مکتوب با سایر گونه‌های طنز همچون طنز نمایشی، کاریکاتور، فیلم، انیمیشن، استندآپ کمدی و غیره است.

قیصری با اشاره به برگزاری محفل‌های خندیشه بیان کرد: محفل طنز خندیشه ترکیبی از خنده و اندیشه است و از جمله برنامه‌های محوری انجمن طنز استان فارس است که به صورت عمومی برگزار می‌شود و شامل خوانش طنز، اجرای نمایش طنز، اجرای استنداپ کمدی، معرفی طنزپردازان جهانی و مسابقه طنزپردازان حاضر است.

وی از راه‌اندازی انجمن طنز و محفل خندیشه در شهرستان‌های استان فارس خبر داد و عنوان کرد: برنامه شهرستان‌ها قطعی است اما هنوز به صورت کامل مشخص نشده است. 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *