فتنه جدید عقاید جوانان را هدف گرفته‌ است

به گزارش تسنیم از قزوین، حجت‌الاسلام علی نعمت‌الهی صبح امروز در جمع کارکنان و فرماندهان لشگر ۱۶ زرهی قزوین که در مسجد امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد اظهار داشت: مردم ایران مردم آگاه و هوشیاری هستند و به راحتی فریب حیله‌ها و نیرنگ دشمنان اسلام و انقلاب را نمی‌خورند و در ۹ دی سال ۱۳۸۸ مردم با بصیرت با حضور چشمگیر خود به جهانیان ثابت کردند که تا پای جان برای حفظ اسلام و آرمان‌های انقلاب می‌جنگند.

وی افزود: دشمنان و فتنه‌گران با این باور تلخ که رهبری دیگر از حمایت آحاد ملت ایران برخوردار نیست دست به فتنه سال ۸۸ زدند ولی با حمایت گسترده مردم از نظام و ولایت روبه‌رو شدند.

نعمت‌الهی با اشاره به این که رهبری رکن اساسی انقلاب اسلامی است تصریح کرد: دشمنان همیشه در صدد ضربه زدن به ولایت و کمرنگ کردن آرمان‌های انقلاب در اذهان عمومی هستند تا بدین ترتیب انقلاب را به خطر بیندازند.

وی تاکید کرد: از آنجا که جوانان هر کشور سرمایه‌ها و آینده‌سازان آن کشور محسوب می‌شوند دشمنان با شیوه‌های مختلف مانند فضاهای مجازی و ماهواره در تلاش هستند تا عقاید و باورهای جوانان را نسبت به نظام و ولایت سست و از ببین ببرند و با این روش به انقلاب ضربه وارد آورند.

این مسئول خاطرنشان کرد: مردم در روز ۹ دی با ولایت تجدید بیعت کردند و به دشمنان اسلام و انقلاب نشان دادند در هر شرایطی آگاهانه و با ایمان از ولایت و رهبری در برابر نیرنگ‌های دشمنان دفاع و پاسداری خواهند کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی شهر قزوین در ادامه گفت: نداشتن بصیرت از عمده‌ترین مشکلات مسلمانان در طول تاریخ بوده است و بصیرت نوعی دید درونی است که با چشم ظاهر قابل درک نیست اما خوشبختانه مردم در این عصر با توجه به الطاف الهی به این دید درونی رسیده‌اند و می‌توانند حقیقت را از باطن امر آن چنان که هست تشخیص بدهند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *