خادم: سالن‌های تخصصی ورزش بانوان با برگزاری مزایده در اختیار آن‌ها قرار گیرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، امیررضا خادم پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری جزء فهیم‌ترین نمایندگان مجلس هستند که در حوزه ورزش و جوانان دغدغه‌مند و همراه هستند.

وی با اشاره به اهمیت توجه به سرمایه‌گذاری از سوی بخش خصوصی افزود: ورزش و جوانان در حوزه جذب سرمایه‌گذار خوش استقبال و بد بدرقه است و متأسفانه ما ورزشی‌ها با سرمایه‌گذاران به نحوی رفتار می‌کنیم که پس از مدتی سرخورده و پشیمان می‌شوند.

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزیر وزرش و جوانان بیان کرد: سرمایه‌گذار جدا از بهره معنوی به دنبال بهره اقتصادی نیز است که با این نوع رفتار پس از مدتی پشت سرش را هم نگاه نمی‌کند.

خادم با اشاره به آغاز فعالیت خانه‌های جوان خاطرنشان کرد: خانه‌های جوان در طول سال ۹۶ با کمک دولت و مجلس در بیشتر نقاط کشور به بهره‌برداری رسیدند.

وی با بیان اینکه اوقات فراغت، ساماندهی سمن‌ها و بحث ازدواج از جمله وظایف ورزش و جوانان است، گفت: اما پیگیری مسکن، اشتغال و فراهم کردن زمینه ازدواج جوانان متولی خاص خودش را دارد.

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزیر وزرش و جوانان با اشاره به اهمیت حمایت از ورزش بانوان تصریح کرد: حمایت از ورزش بانوان در حوزه همگانی و قهرمانی ثمرات خوبی به همراه دارد.

خادم ادامه داد: سالن‌های تخصصی ورزش بانوان با برگزاری مزایده باید در اختیار آنها قرار گیرد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *