دولت برای بهبود وضعیت معیشت مردم تلاش کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، بیست و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر قم به ریاست عبدالله جلالی و با حضور سقائیان نژاد شهردار قم، معاونان شهردار و کلیه اعضای شورای شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری به انجام رسید.

عبدالله جلالی در ابتدای جلسه با اشاره به انتخاب علیرضا احمدی عضو شورای شهر قم را به سمت نایب رئیس شورای عالی استان‌ها اظهار داشت: شورای عالی استان‌ها عصاره‌ای از شوراهای اسلامی کشور است و مجموعه از مطالبات و خلأهای ارتباطی را پیگیری می‌کند.

رئیس شورای شهر مقدس قم، ضمن تبریک سال نو میلادی به مسیحیان سراسر کشور، افزود: در دهه بصیرت دو حماسه مهم و تاریخ‌ساز رخ‌داده است و ایام را گرامی می‌داریم و باید به این نکته اشاره کرد که ۹ دی‌ماه سالروز حماسه مردم زمان‌شناس مردم اسلامی است.

وی با بیان اینکه دهه بصیرت به تمام مردم اختصاص دارد و برای یک حزب و یا جناح خاص نیست و حرکت دشمن‌های هنجارشکن کشور را محکوم می‌کنیم و به دشمنان نظام می‌گویم ذوق‌زده نشوند چراکه مردم به‌موقع وارد خواهند شد، افزود: حساب مردمی که از وضعیت اقتصادی رنج می‌برند با خائنین به‌نظام جدا است و دولت باید به بهبود وضعیت معیشت مردم دقت بیشتری را داشته باشد.

گفتنی است در این جلسه علنی دو لایحه شهرسازی و معماری موردبررسی قرار گرد و جمعی از دانشجویان رشته مدیریت شهری دانشگاه پردیس فارابی نیز به‌عنوان مهمان در صحن علنی حضور داشتند.

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *