غفلت از دسیسه‌ها بدنه نظام را تضعیف می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قرچک، حجت‌الاسلام والمسلمین حجت‌الله اسماعیلی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان قرچک که با حضور مسعود مرسل‌پور فرماندار شهرستان قرچک، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر مرتضائیان رئیس دادگستری شهرستان، اعضای شورای تأمین و دیگر رؤسای ادارات در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: ایران اسلامی همیشه با ترفندها و توطئه‌های مختلف دشمن روبه‌رو است و غفلت از این دسیسه‌ها می‌تواند بدنه نظام را تضعیف کند.

وی افزود: امروز جامعه اسلامی بیش از هر زمان به وحدت و همدلی نیاز دارد، کسی که در حکومت اسلامی به عیب‌ها و ایرادات مغرضانه نگاه کرده و در جهت تضعیف دولت اسلامی حرکت کند فعل حرامی را انجام داده است.

امام جمعه قرچک با اشاره به لزوم حفظ اقتدار نظام تأکید کرد: هیچ کس حق ندارد تشکیلات نظام به ویژه دولت اسلامی را تضعیف کند که در این صورت فرقی با دشمنان قسم خورده نظام ندارد.

اسماعیلی با اشاره به آشوب‌های هفته گذشته در برخی از مناطق کشور بیان کرد: اگر مشکلات اقتصادی برطرف شود و پول‌های به سرقت رفته و اختلاس شده به کشور باز گردد بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود.

وی گفت: مسئولان در سطح شهرستان، استان و کشور باید با جدیت، اخلاص و ایمان فعالیت کرده و مشکلات مردم را برطرف کنند، بیان حقایق مربوط به مشکلات جامعه به مسئولان بالادستی باعث می‌شود تا مشکلات سریع‌تر بررسی شده و برطرف شود.

امام جمعه قرچک با اشاره به لزوم امیدواری در جامعه خاطرنشان کرد: امروز جامعه اسلامی بیش از هر زمان دیگر به دمیده شدن روح امید نیاز دارد و ناامید کردن جامعه از آینده، جز ایجاد فاصله میان مردم و مسئولان نتیجه‌ای را در برنخواهد داشت.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *