ارزیابی درستی وضعیت استان مرکزی شکل بگیرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، آیت الله قربانعلی دری نجف‌آبادی در دیدار با مدیرکل و معاونان رسانه استانی اظهار داشت: خدمت در صدا و سیما را باید فرصت دانسته و آن را مغتنم بشمارید  و همچنین باید ارزیابی درستی از چالش‌ها و وضعیت استان شکل بگیرد و برای برطرف کردن آنها برنامه ای در اولویت قرار دهید.

وی افزود: یکی از مشکلات اساسی استان مشکل خانواده است این در حالی است که من در تمام دوره‌های خدمت در مسائل خانواده فعالیت می‌کردم که در نتیجه شما هم باید با فعالیت ویژه در این زمینه روح امید را در خانواده ها تقویت کنید.

زمینه‌ای باید فراهم شود تا همه بتوانند حرف خود را از طریق رسانه بیان کنند

مدیرکل صدا و سیما استان مرکزی هم‌ در این نشست گفت: سعی کردیم گزارش‌هایی را از شهرستان‌ها و روستاها داشته باشیم تا بتواند انعکاس بیشتری در صدا و سیما ایجاد کند و این فرصت پیدا شود تا همه بتوانند حرف خود را از طریق رسانه بیان کنند.

آذردشتی خاطرنشان کرد: یک گام دیگر باقی مانده که اگر آن را هم‌۱۰۰ درصد انجام دهیم نخستین استانی بوده ایم گه در سطح کشور پوشش صددرصدی دیجیتال را برای رسانه داریم.

وی اضافه کرد: نقش رسانه در کنترل اغتشاشات اخیر پررنگ بوده و در این راستا ۷۷۲ دقیقه در صدا، یک هزار و ۲۳۸دقیقه برنامه در سیما، ۴۰گزارش خبری در خبر و ۲۸۶ آیتم در فضای مجازی در راستای کنترل و آگاهی بخشی مردم در زمان بحران و اغتشاشات داشته ایم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *