رکود همچنان بر بازار پوشاک مشهد سایه انداخته است

مهدی لسان طوسی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: متأسفانه بازار پوشاک حتی با وجود اینکه نزدیک به ایام پایانی سال هستیم بهبودی نداشته و همچنان رکود زیادی در حوزه پوشاک دیده می‌شود.

وی بیان کرد: پیش بینی ما این است که تعداد زیادی از واحدها تجاری در حوزه پوشاک در مشهد مقدس بعد از عید نوروز واحد خود را جمع‌آوری کنند.

رئیس اتحادیه پوشاک مشهد مقدس با بیان اینکه فضای بازار برای عرضه جنس خارجی بسیار سخت شده خاطرنشان کرد: روند مبارزه با توزیع کالای قاچاق در بازار ادامه داشته اما هیچ کس منکر این نیست که این نوع از البسه هنوز در بازارها وجود دارند و باید بیش از این مقابله داشت.

لسان طوسی با اشاره به تعدد ارزان‌سراهای پوشاک در مشهد تأکید کرد: مردم باید دقت داشته باشند که اجناسی که به صورت معمول در این نوع از بازارها به فروش می‌رسد کیفیت نداشته و اکثر آنها اجناس از رده خارج کارخانه‌های خارجی هستند که به علت نداشتن کیفیت لازم به فروش نرفته‌اند.

وی تأکید کرد: به هیچ عنوان نباید اجازه فعالیت به این دسته از فروشگاه‌ها داده شود چرا که مشخص است این افراد کالاهای قاچاق بدون کیفیت را عرضه می‌کنند.

انتهای پیام/ش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *