کرمانشاه|۱۴ طرح‌ عمرانی بسیج سازندگی در استان کرمانشاه افتتاح می‌شود

سرهنگ حسین قبادی‌بصیر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه از افتتاح ۱۴ طرح عمرانی در ایام دهه فجر از سوی بسیج سازندگی در استان خبر داد و اظهار داشت: ۱۴ طرح عمرانی و طرح اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی با اعتبار ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در این ایام افتتاح می‌شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه عنوان کرد: این پروژه‌های عمرانی شامل ۷ مسجد که یکی روستایی و ۶ مسجد شهری که بیشتر مربوط به مساجد مسکن مهر در شهرستانهای کرمانشاه، صحنه و کنگاور هستند و مساجد شهری غالب اعتبار آن را مسکن و شهرسازی تأمین و مابقی مبلغ را قرارگاه محرومیت‌زدایی استان تأمین کرده است.

قبادی‌بصیر با بیان اینکه یک خانه عالم و دو خانه نیازمند در شهرستان سنقر و صحنه، یک پل روستایی در منطقه سرآسیاب، ۳ مورد پروژه آبخیزداری در رزین و خانقاه و دو طرح آبیاری تحت فشار در سرپل‌ذهاب و روستای قره‌بنات کنگاور از دیگر افتتاحات این ایام است بیان کرد: مساجد نیازمند اعتبار ۲ میلیارد تومان، دو طرح آبیاری تحت فشار نیازمند یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، پل روستایی نیازمند ۲۰۰ میلیون تومان و طرحهای آبخیزداری نیازمند ۵۰۰ میلیون تومان است.

وی از اعزام گروه‌های جهادی برای خدمت‌رسانی به مناطق محروم استان به مناسبت دهه فجر امسال خبر داد و اظهار کرد: نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و بازدید از طرحهای اقتصاد مقاومتی حضور بسیجان عرصه سازندگی در نماز جمعه و فضاهای عمومی برگزاری طرح‌های اقتصاد مقاومتی و حضور نیروهای بسیج سازندگی در راهپیمایی ۲۲ بهمن از دیگر برنامه‌های این سازمان در ایام دهه فجر است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه از ابتدای امسال اقشار مختلفی از مردم در اردوهای جهادی یک، سه و هفت روزه حضور پیدا کرده‌اند عنوان کرد: به مناسبت ایام دهه فجر نیز این اعزام‌ها ادامه دارد.

انتهای پیام/م

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *