اراک|دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی در استان مرکزی برگزار می‌شود

مهدی جهانمیرزایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به نمایشگاه‌های استان اظهار داشت: دومین نمایشگاه تخصصی “تجهیزات پزشکی، دندان‌پزشکی، آزمایشگاهی، بیمارستانی و سلامت” هم‌زمان با دومین نمایشگاه تخصصی” آرایشی، بهداشتی، سلولزی، شوینده و پاک‌کننده‌ها” با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان مرکزی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرک‌های استان، سازمان غذا و داروی اراک و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی از تاریخ ۱۸ تا ۲۲ بهمن‌ماه امسال برگزار می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه با حضور بیش از ۵۰ شرکت‌کننده در فضایی به وسعت ۴ هزار متر مربع و در سالن پارس محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان برپا است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی تصریح کرد: در این نمایشگاه ۱۶ برند و نشان تجاری در حوزه‌های تجهیزات پزشکی، بیمارستانی، مراکز خدمات درمانی و موسسه‌های مرتبط به حوزه سلامت، تولیدات محصولات آرایشی، بهداشتی، شوینده و پاک کننده و تناسب اندام حضور داشته و محصولات خود را معرفی می‌کنند.

جهانمیرزایی بیان کرد: هم‌زمان با این نمایشگاه چندین سمینار آموزشی با موضوعات مرتبط با زایمان طبیعی و غیره هم برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این رویداد از روز چهارشنبه هفدهم بهمن‌ماه تا یکشنبه ۲۲ بهمن از ساعت ۱۵ تا ۲۱ پذیرای متخصصان، علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.

انتهای پیام/ح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *