رشت|‌ سقوط پراید در استخر طبیعی لنگرود ۵ کشته به‌جای گذاشت

پیمان اسدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در رشت اظهار داشت:‌ بر اثر سقوط یک دستگاه خودروی پراید در داخل استخر طبیعی واقع در منطقه لیلاکوه شهرستان لنگرود ۵ نفر از ۶ سرنشین خودروی مذکور فوت کردند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان افزود:‌ وقوع این حادثه در ساعت ۱۹:۵۲ دقیقه امروز به مرکز پیام مرکز فوریت‌های پز‌شکی شهرستان لنگرود اطلاع داده شد که سریعاً تیم‌های پزشکی به محل مورد نظر اعزام شدند.

اسدی خاطرنشان کرد:‌ پس از آن‌که پرسنل مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان لنگرود موفق به نجات یکی از مصدومان حادثه شدند خودروی حادثه‌دیده با ۵ سرنشین دیگر خود در گل‌و‌لای و لجن استخر فرو رفته گرفتار می‌شود.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان بیان داشت:‌ پس از گرفتار شدن خودروی مذکور در گل‌ولای، پرسنل آتش‌نشانی منطقه در محل حاضر شدند و اقدامات لازم جهت بیرون کشیدن و نجات سرنشینان خودرو را انجام دادند. 

اسدی به اعزام ۶ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اشاره کرد و اظهار داشت:‌ پس از خارج کردن ۵ سرنشین باقیمانده در خودروی حادثه‌دیده توسط مأموران سازمان آتش‌نشانی ‌سریعاً مصدومان حادثه توسط آمبولانس به بیمارستان انتقال داده شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان عنوان کرد:‌ ۲ نفر از سرنشینان خودروی پراید مرد و ۴ نفر دیگر زن بودند که بر اثر این حادثه ۲ مرد و ۳ زن فوت کردند و تنها یک ‌نفر از آنان که زن بود از این سانحه نجات پیدا کرد.

انتهای پیام/ز*

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *