مشهد|مراسم رژه روز ارتش در مشهدمقدس برگزار شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، مراسم رژه روز ارتش به مناسبت ۲۹ فروردین ماه، روز ارتش جمهوری اسلامی همزمان با سراسر کشور در مشهدمقدس برگزار شد.

رضا آذریان فرمانده قرارگاه شمال شرق ارتش در این مراسم اظهار داشت: قدرت نظامی ایران هیچ تهدیدی برای کشورهای منطقه نیست بلکه معتقدیم این قدرت نظامی سبب افزایش ثبات در منطقه می‌شود.

فرمانده قرارگاه شمال شرق ارتش ادامه داد: با تمامی قوا، مطیع مقام معظم رهبری به عنوان فرمانده کل قوا هستیم و اجازه نمی‌دهیم دشمنان به مقاصد شوم خود برسند.

امیر آذریان تصریح کرد: امام راحل با نام‌گذاری این روز به نام روز ارتش، مانع از این شدند که صحبت‌ها و نقشه‌های برخی برای انحلال ارتش محقق شود.

علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی نیز در این مراسم اظهار داشت: امروز قدرت نیروهای مسلح به معنای افزایش امنیت و آرامش برای مردم است و ملت نیز بر همین اساس و براساس آموزه‌های قرآنی، از قوای نظامی خود حمایت می‌کنند.

استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: قدرت بالا و بازدارنده نیروهای نظامی در داخل کشور به معنای عاملی برای مقابله با نفوذ دشمنان است و اگر این قدرت نباشد، دشمنان از هر فرصت و بهانه‌ای برای نفوذ استفاده می‌کنند.

وی ادامه داد: نیروهای مسلح در واقع پرچمدار مبارزه با استکبار هستند و با قدرت بالای خود، عامل مهمی در بازدارندگی محسوب می‌شوند.

انتهای پیام/ح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *