اردبیل| پیست‌های اسکی استان اردبیل ظرفیت بالایی برای برگزاری مسابقات دارند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، امیررضا خادم ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل ورزش و جوانان استان اردبیل اظهار داشت: استان اردبیل در سال‌های گذشته ورزشکاران بسیار بااستعداد و مطرحی در ورزش کشور داشته و امیدواریم از این به بعد نیز با بهره‌مندی مناسب از ظرفیت‌ها بتوانیم ورزشکاران استان را در میادین مختلف ورزشی ببینیم.

وی گفت: از مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان اردبیل انتظار داریم که در تعامل با استانداری، شهرداری و شوراهای اسلامی شهر و نیز سایر نهادها و دستگاه‌های اجرایی برای رشد و تعالی ورزش در استان اردبیل اقدامات مناسبی را انجام داده به طوری که در جامعه ظرفیت برای پذیرش استعدادهای ورزشی نهادینه شود.

معاون امور پارلمانی و استان‌های وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: یکی از بخش هایی که باید مورد توجه مدیریت ورزش استان باشد استفاده از ظرفیت و توانمندی‌های بخش خصوصی در راستای توسعه ورزش است که باید از این ظرفیت برای سرمایه‌گذاری و حضور در عرصه ورزش استقبال شود.

خادم تصریح کرد: نیمی از جمعیت کشور را بانوان تشکیل می‌دهند و باید به حوزه ورزش بانوان نیز توجه ویژه‌ای شود و همان طور که در سال‌های قبل دیدیم بانوان ورزشکار ایرانی از ظرفیت و قابلیت بالایی برای کسب عناوین قهرمانی در میادین ورزشی برخوردار هستند که قهرمانی تیم فوتسال بانوان در آسیا نیز مهر تائیدی بر این ادعاست.

وی افزود: استان اردبیل دارای زیرساخت‌های مناسبی برای میزبانی از مسابقات ورزشی بین‌المللی بوده به طوری که دو رویداد بین‌المللی در سال گذشته در اردبیل برگزار شد و در حال حاضر مناطق مناسبی در سطح استان برای برای احداث پیست‌های اسکی روی چمن و روی برف وجود دارد  که با سرمایه‌گذاری‌ها توسط بخش خصوصی در این مناطق می‌توانیم شاهد میزبانی این پیست‌ها از رویدادهای بین‌المللی باشیم.

انتهای پیام/ ع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *