ایلام|رویکرد اتحادیه انجمن اسلامی دانش‌‌آموزان مبتنی بر اندیشه مقام معظم رهبری است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، حامد علامتی عصر امروز در نشست انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان ایلام اظهار داشت:‌ اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور همزاد انقلاب اسلامی است و از همان آغاز شکل گیری انقلاب اسلامی درقالب انجمن‌‌های اسلامی فعالیت می کردند.

وی گفت: با پیروزی انقلاب این نهاد خود جوش به یک نهاد انقلابی تبدیل میشود و رسالت پاسداری از نظام جمهوری اسلامی را در ابعاد مختلف بر عهده و برای تبیین گفتمان انقلاب اسلامی در بین دانش‌آموزان برنامه‌ریزی‌های مختلف انجام داده است.

وی در ادامه بیان کرد: ماموریت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با شکل‌گیری انقلاب اسلامی در مقابله با منافقین یکی از ماموریت‌های قابل بیان و افتخار برای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان است.

علامتی  با ذکر این نکته که در سنگر فعالیت فرهنگی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان حرکت بر‌اساس اندیشه مقام معظم رهبری است،  گفت: حرکت در راستای اندیشه مقام معظم رهبری این اتحادیه را که در سنگر علم و دانش و در بین قشر دانش‌آموز فعالیت دارد به نهادی  ارزشی تبدیل کرده است.

تربیت سیاسی و اجتماعی مبتنی بر بصیرت انقلابی را رسالت اتحادیه انجمن‌های اسلامی نام برد و گفت: تقویت بنیه دینی با نظارت عالیه مقام معظم رهبری و توسط نماینده مقام معظم رهبری یکی دیگر  از برنامه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در عرصه تربیت بنیه سیاسی و اجتماعی دانش‌آموزان است.

وی مباحث تربیت سیاسی و اجتماعی دانش اموزان را در راستای منویات مقام معظم رهبری دانست و تصریح کرد: تربیت سیاسی در اتحایه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به جهت تحلیل دقیق و واضح  نسبت به مسائل کلان جمهوری اسلامی انجام می‌شود و  مبتنی بر سیر تربیتی فکری است که  با استفاده از اسناد بالا دستی  اموزش و پرورش است.

وی دانش‌آموزان را سربازان جنگ نرم نام برد و گفت: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان  رسالت آموزش دانش‌آموزان در مبارزه جنگ نرم را بر عهده دارد.

در خاتمه مراسم ضمن تجلیل از حجت‌الاسلام محمدی، روح الله پارسی به عنوان رئیس جدید اتحادیه دانش‌آموزان ایلام معرفی شد.

انتهای پیام/ش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *