نظارت اتاق اصناف استان سمنان بر بازار افزایش یابد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حشمت‌الله عسگری عصر امروز در نشست ستاد تنظیم بازار استان سمنان با تأکید بر لزوم افزایش نظارت‌ها بر بازار کالا و خدمات با توجه به شرایط فعلی اقتصادی کشور اظهار داشت: امروز اتاق اصناف باید جلوی برخی سوءاستفاده‌های احتمالی در بازار را بگیرد.

وی با اشاره به اینکه افزایش نظارت‌ها و برخورد شدید با متخلفان سبب افزایش اعتماد عمومی مردم خواهد شد عنوان کرد: باید بازار و نحوه توزیع کالا و خدمات در آن با جدیت پایش و جلوی انحرافات احتمالی آن گرفته شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان با بیان اینکه تلاش‌های بسیار خوبی برای پایش روند توزیع کالا و خدمات در بازارهای این استان انجام شده و محموله‌های احتکار شده در این بازارها از سوی بازرسان گشت‌های مشترک نظارتی کشف و ضبط شده است تصریح کرد: باید این برخوردهای قاطعانه با تخلفات و متخلفان اقتصادی در استان سمنان به گوش مردم برسد.

عسگری با تأکید بر لزوم معرفی سامانه‌های ارتباطی مردمی نهادهای نظارتی مانند سامانه ۱۲۴ به شهروندان عنوان کرد: امروز باید با جلب اعتماد مردم، از همکاری انان برای پایش و نظارت بر بازار استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از اقلام موجود در بازار مربوط به ماه‌های گذشته و زمان قبل از گران‌شدن نرخ ارز است خاطرنشان کرد: امروز مردم باید کمک کنند تا احتکار و تخلفات احتمالی صنفی کشف و با آن برخورد شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان با تأکید بر اینکه امروز چیزی واجب‌تر از کنترل بر بازار و روند اقتصادی کشور چیزی وجود ندارد عنوان کرد: نباید نسبت به احتکار، امتناع از فروش، گران فروشی و دیگر تخلفات در بازار بی‌تفاوت بود.

انتهای پیام/ش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *