اردبیل| ایجاد شکاف بین مردم و مسئولان تفکر اصلی استکبار است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، مهدی‌اوغلی بعد از ظهر امروز در دیدار با خانواده‌های شهدای والامقام مشگین‌شهر اظهار داشت: تفکر اصلی استکبار این است که بین مردم و ولایت فقیه اختلاف و شکاف ایجاد کند که باید تفکرات دشمنان را در این زمینه خنثی کرده و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم.

وی با اشاره به این که زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای والامقام کشورمان امری لازم و ضروری است گفت: باید در راستای تبیین رشادت‌ها و ازجان گذشتگی شهدا  ایثارگران برنامه‌های مناسبی تدوین شود تا بتوانیم با حراست از خون پاک شهدای والامقام میراث دار راه آنان باشیم که این مسئله برای ما بسیار حائز اهمیت است.

جانشین فرمانده سپاه مشگین‌شهر گفت: هجمه‌های فرهنگی دشمنان روز به روز گسترده‌تر می‌شود که در این زمینه تقویت نیروهای بسیجی و بابصیرت در جامعه یک چهارچوب مهم و اساسی است که باید همگان به آن توجه کنند و از این هجمه سنگین سربلند و پیروز درآیند که این مسئله بسیار حائز اهمیت است.

مهدی اوغلی تصریح کرد: خدمات‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران یک اولویت اساسی است که در این زمینه تاکنون برنامه‌های مناسبی تدوین شده است تا بتوانیم توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان را خنثی کرده و به تمامی اهداف خود در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دست یابیم.

وی اظهار کرد: دشمن در تلاش است تا با ایجاد ناامنی  بی‌اعتماد کردن مردم نسبت به مسئولان و نظام ملت همیشه بیدار ایران را شکست دهد که بی‌شک با ترویج زندگی و یاد و خاطره شهدای والامقام این نقشه‌ها به یاس و ناامیدی تبدیل می‌شود و می‌تواند به پیشرفت و توسعه همه‌جانبه دست یابیم که تمامی این موارد را مدیون خون پاک شهدا هستیم.

انتهای پیام/ح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *