برترین‌های مسابقات کاراته بانوان دانشگاه آزاد در بخش «کومیته» معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، این مسابقات در پنج وزن برگزار شد و در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم «مهسا کنعانی» از دانشگاه آزاد استان البرز بر سکوی نخست این رقابت‌ها ایستاد.

«سارا ایوانی» از استان کرمانشاه نیز نائب قهرمان این وزن شده و ریحانه هوتی» از استان کرمان و «غزل طلاوری» از دانشگاه آزاد استان خوزستان صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم به عنوان وزن دوم این دوره رقابت‌ها نیز «محدثه بهزادی» از استان البرز مقام قهرمانی را کسب کرد و « شهلا رضایی» از استان همدان نیز به عنوان نائب قهرمان بر سکوی دوم ایستاد و «مرضیه نگهبان خشکناب» دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و «تینا صالحی» از استان کرمانشاه نیز مقام سوم این رقابت‌ها را کسب کردند.

در وزن منهای ۶۱ کیلوگرم نیز «ملیکا احدی» دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی از استان تهران عنوان قهرمانی را کسب کرد و «حدیث کاظمی» با قبول شکست در برابر حریف تهرانی خود نایب قهرمان این رقابت‌ها شد.

مقام سوم این وزن نیز به صورت مشترک به «یگانه سادات حسینی» از دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و «فرانک ستاری» ورزشکار دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان رسید.

پس از رقابت کاراته‌کاران وزن منهای ۶۸ کیلوگرم این رقابت‌ها، مسابقه فینال بین «سپیده اشقلی فراهانی» از استان تهران نیز و «غزاله مهین نژاد» از استان آذربایجان شرقی برگزار شد که در نهایت این ورزکار تهرانی بود که توانست بر سکوی نخست این رقابت‌ها تکیه زده و گردن‌آویز طلا را ازآن خود کند و کاراته‌کار البرزی به مقام دوم رسید. همچنین «عاطفه بعیات» از دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و «شبنم حیدری» از دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه در این وزن سوم مشترک شدند.

در وزن مثبت ۶۸ کیلوگرم این مسابقات نیز «فاطمه حقی» از استان تهران با غلبه بر «سحر حیسنی جلالی» از استان به مدال طلا دست یافت و جلالی بر سکوی دوم ایستاد.

مقام سوم این رقابت‌ها نیز در این وزن به صورت مشترک از آن «رقیه محمدی پیشکتی» از استان کرمان و «مریم اکبری» از دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه شد.

به گزارش تسنیم؛ با پایان رقابت‌های کاراته، مسابقات سراسری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کشور با میزبانی سمنان به پایان رسید.

انتهای پیام/ش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *