سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد دغدغه باز شدن گره از مشکلات مردم را دارد+فیلم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، سردار یدااله بوعلی در آئین افتتاح اورژانس جاده‌ای محور “یاسوج-بابامیدان” اظهار داشت: با اجرای پروژه‌های محرومیت زدایی و مشارکتی در بخش‌های مختلف به‌دنبال باز شدن گره از مشکلات مردم هستیم و هیچ وقت به اینکه در کار اداره‌ای دخالت کنیم، فکر نکرده‌ایم.

وی شناسایی مشکلات مردم را یکی از رویکردهای سپاه دانست و افزود: بعد از احصاء و شناسایی مشکلات بر اساس وظیفه پاسداری به دستگاه اجرایی متولی مراجعه و موضوع را بیان می‌کنیم و وقتی به این نتیجه رسیدیم این مشکل مردم توسط این اداره به تنهایی قابل برطرف شدن در کمترین زمان ممکن نبوده به صورت مشارکتی با دستگاه‌ها و متولیان امر وارد عمل می‌شویم.

بوعلی با تاکید بر اینکه به دنبال دخالت در کار دیگران نیستیم، ابراز کرد: برطرف کردن مشکلات مهم‌ترین دغدغه مجموعه سپاه بوده و در این زمینه با تعامل و همکاری با دستگاه‌های اجرایی جلو می‌رویم تا خدمتگزاران مردم دغدغه کمتری داشته باشند و تلاش می‌کنیم از ظرفیت‌های موجود بنفع مردم استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه شانی جز نوکری مردم برای خود قائل نیستیم، ادامه داد: پروژه پایگاه اورژانس بین جاده‌ای دشتروم بویراحمد واقع در محور “یاسوج-بابامیدان”به متراژ ۱۵۰ متر مربع در مدت ۴ ماه به صورت مشارکتی اجرا شد.

رئیس اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آئین گفت: محور “یاسوج-بابامیدان” به عنوان دومین جاده پرخطر استان از سال ۹۰ تاکنون بیش از ۲ هزار مصدوم و ۶۰ کشته بر جای گذاشته است.

جلال پوران‌فرد افزود: ۴ اورژانس جاده‌ای این استان در کانکس مستقر بوده که امروز با افتتاح این پروژه با همت سپاه فتح به ۳ مورد رسید که امیدوارم در زمینه ۳ پایگاه دیگر نیز چاره اندیشی شود.

 

انتهای پیام/م

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *