بوشهر|پروژه‌های راهسازی دشتی و تنگستان نیاز به ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار دارد

سید کمال‌الدین شهریاری در حاشیه  بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی  از بهسازی  محور خورموج – لاور شرقی و دشت پلنگ در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرستان دشتی اظهار داشت: امروز به‌ اتفاق معاون و زیر راه و شهرسازی، معاون عمرانی استاندار بوشهر و فرماندار دشتی از طرح‌ها در دست اقدام بازدید شد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، راه‌سازی را از اصلی‌ترین زیرساخت هر منطقه دانست و تصریح کرد:  شهرستان‌های دشتی و تنگستان با توجه به ظرفیت‌های بسیار بالایی که در حوزه شیلات و کشاورزی دارند راهسازی نقش مهمی در توسعه و ایجاد اشتغال دارد.

وی افزود: یکی از نیازها و زیرساخت‌هایی که می‌تواند این توسعه را تصریح کند ایجاد راه‌های ارتباطی، بهبود و بهسازی راه‌هاست.

شهریاری خاطرنشان کرد: بخش شنبه و طسوج منطقه کشاورزی است و در زمان برداشت محصول تردد وسایل نقلیه عمومی و باربری در این مسیر پرتردد می‌شود که اگر جاده‌ها ایمن نباشند تصادف و خطرات جاده برای اهالی ایجاد می‌کند.

وی بیان کرد: تعریض، بهبود و بهسازی این جاده‌ها می‌تواند این مسیرها و رفت‌وآمد و تردد وسایل حمل‌ونقل باری را ایمن کند.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس گفت: تکمیل پروژه‌هایی که امروز با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی انجام شد نیاز به ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که امیدواریم بتوانیم در مدت سه سال این اعتبارات را جذب کنیم.

عبدالله نادری فرماندار شهرستان دشتی نیز گفت: بازید مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور از محور  چاه حسین جمال ـ کردوان ـ زیارت تا دولت آباد – شنبه ناصری- خورموج – لاور به دشت پلنگ بود که برای تکمیل این مسیر  نیاز به ۴۶ میلیارد تومان است.

انتهای پیام/ش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *