شورای اقتصاد مقاومتی در دادگستری استان بوشهر فعال شد

علی جمادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با اشاره به استقرار میز خدمت با حضور اعضای شورای قضایی استان بوشهر در مصلی جمعه این شهر اظهار داشت: در این نشست که به مدت سه ساعت ایجاد شده  رؤسای ادارات تابعه دستگاه قضایی به سوالات و درخواست‌های مراجعه کنندگان در زمینه های مختلف پاسخ دادند و دستور لازم صادر کردند.

وی، با بیان اینکه درخواست و سوالات مراجعه کنندگان در حوزه دادگستری، دادسرای عمومی و انقلاب بود افزود: در میز خدمت دستگاه قضایی استان بوشهر پس از ارائه درخواست‌های مردم، دستورات لازم برای تسریع در رسیدگی به مشکلات آنان ارائه شد.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر افزود: علاوه بر پاسخ به سوالات و مشکلات مراجعه کنندگان مشاوره‌های قضایی از سوی اعضای شورای قضایی استان بوشهر ارائه شد.

جمادی، با قدردانی از توجه آیت‌الله صفایی بوشهری در ایجاد فضای آرام و مطلوب در راه‌اندازی میز خدمت دستگاه‌های اجرایی و قضایی استان در مصلی جمعه افزود: میز خدمت دستگاه قضایی استان بوشهر در مصلی جمعه که مردم با آرامش خاطر مشکلات و درخواست‌های خود را مطرح می‌کردند به دستور نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ایجاد شد.

وی، به پرونده‌های اقتصادی در دستگاه قضایی استان بوشهر پرداخت و بیان کرد: امسال خوشبختانه در برخی حوزه‌های قضایی استان و در راستای تقویت موضوع و فعال کردن بخش اقتصادی دیدارهایی با مدیران برخی شرکت‌ها و صنایع  انجام شد که بسیار اثرگذار بود.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر با اشاره به نشست با فعالان اقتصادی و شرکت‌های مستقر در کنگان و عسلویه خاطر نشان کرد: در این دیدارها در جلسه‌ای مشکلات بخش اقتصادی و صنایع مطرح و راهکارهای لازم برای جلوگیری از مشکلات اقتصادی ارائه شد.

جمادی از فعال شدن شورای اقتصاد مقاومتی در دادگستری استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: این شورا، در راستای ارائه راهکارهای قانونی در حل مشکلات پرونده‌های قضایی حوزه‌های اقتصادی در دادگستری استان بوشهر فعال شده است.

وی، بیان کرد: در پرونده‌‌های قضایی مربوط به عرصه اقتصادی به صورت فوق‌العاده در شورای اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار گرفت و به این پرونده‌ها به صورت ویژه رسیدگی شد.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر افزود: برخی پرونده‌‌ها قبل از اینکه منتهی به صدور حکم قضایی شود با توجه به پیگیری‌های شورای اقتصاد مقاومتی حل و فصل می‌شود که از اقدامات مطلوب این شورا است.

انتهای پیام/م

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *