بوشهر| ۷٫۹ میلیارد ریال کالای قاچاق در دشتستان کشف شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتستان، سرهنگ حیدر سوسنی شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران در برازجان با تاکید بر مقابله قاطع با قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: مبارزه با قاچاقچیان کالا، ارز و مواد مخدر در اولویت برنامه‌های نیروی انتظامی استان بوشهر قرار دارد و شبانه‌روز تمام محورها و نقاط مختلف استان تحت رصد پلیس قرار دارد.

وی از امنیت پایدار در استان خبرداد و بیان کرد: امنیت در استان بوشهر با تعامل و همکاری مردم برقرار است و این استان از امن‌ترین استان‌ها معرفی شده است.

وی با اشاره به مقابله با قاچاق کالا در دشتستان افزود: در راستای حمایت از کالا و کارگر ایرانی و مقابله با پدیده شوم قاچاق، مأموران ایستگاه بازرسی شهید صلاحی شهرستان دشتستان حین کنترل وسائل نقلیه عبوری  در ۲۴ ساعت گذشته ۲ دستگاه کامیون کشنده و سه دستگاه اتوبوس  را به ظن حمل کالای قاچاق متوقف کردند.

سرهنگ سوسنی با اشاره به کشف کالای قاچاق بدون هویت  و فاقد مدارک گمرکی در دشتستان خاطر نشان کرد:  مأموران انتظامی دشتستان در بازرسی از وسایل نقلیه توقیف شده انواع کالای قاچاق شامل ۶۰۴ کارتن گل مصنوعی، لوازم جشن و جاسوئیچی فلزی، ۱۴ پالت سیم پیچ ، ۳۹ کارتن قفل موتورسیکلت و خودرو، سه هزار و ۱۵۲ عدد فندک، ۵۱۴ دستگاه تلفن رومیزی، ۹  دستگاه لب تاب،  انواع لوازم آرایشی و پوشاک فاقد مدارک گمرکی کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را ۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال برآورد کردند گفت: در همین ارتباط پنج نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات تحویل مراجع قضایی دشتستان شدند.

انتهای پیام/ش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *