هدایت آبهای سطحی در کرمانشاه مشکل اساسی دارد

فضل‌اله رنجبر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکه هدایت آبهای سطحی در شهر کرمانشاه مشکل اساسی دارد، اظهار داشت: کارهایی از سوی شهرداری برای رفع این مشکل انجام شده است اما همچنان در برخی مناطق شهر کرمانشاه نواقصی برای هدایت و دفع آب‌های سطحی وجود دارد.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه با وجود احداث کانال در مناطق هشتگانه شهرداری کرمانشاه همچنان پروژه دفع آبهای سطحی نیمه تمام است، خاطرنشان کرد: برای تکمیل طرح هدایت و دفع آبهای سطحی کرمانشاه در جلسه دیروز مدیریت بحران، درخواست اعتبار از سازمان برنامه و بودجه و مدیریت بحران در خواست شد.

رنجبر از تکمیل مطالعات فاز نخست طرح هدایت و دفع آب‌های سطحی شهر کرمانشاه خبرداد و بیان کرد: با تأمین اعتبارات این طرح اجرایی خواهد شد تا وضعیت کرمانشاه که در روزهای بارانی معابر و مناطق شهر دچار آبگرفتگی می‌شود بهبود یابد و یکی از مهمترین مشکلات مردم در فصل بارش برطرف شود.

وی با بیان اینکه خیابان ابوذر از محله جعفرآباد در بارندگی‌های قبلی دچار مشکلات بسیاری شد، اظهار کرد: وضعیت هدایت آب‌های سطحی در این خیابان به وسیله شرکت آب و فاضلاب شهر کرمانشاه ترمیم شد و شب گذشته با حضور نمایندگان فرمانداری، شهرداری و هلال احمر وضعیت این محله مناسب گزارش شد.

فرماندار کرمانشاه از مراقبت شهرداری و آبفا برای وضعیت شهر در روزهای بارندگی خبرداد و خاطرنشان کرد: بر اساس سوابقی که از نقاط مشکل‌دار کرمانشاه همچون ورودی شهرک امام و اجلالیه وجود دارد، پیگیر هستیم که با همکاری شهرداری مشکل هدایت آب‌های سطحی برطرف شود و ساماندهی رودخانه تنگه کنشت نیز در دستور کار است.

انتهای پیام/ن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *