تهران| ۱۲ واحد صنفی متخلف در قرچک پلمب شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قرچک، حمیدرضا تاجیک امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به عملکرد واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف  شهرستان قرچک در آبان ماه سال جاری اظهار داشت: در آبان ماه ۴۱۸ واحد صنفی شهرستان قرچک مورد  بازرسی و  نظارت قرار گرفت.

وی بیان کرد: طرح‌های ویژه‌ای همچون نظارت بر پرنده‌فروشی‌ها برای مقابله با آنفلوانزای فوق حاد پرندگان، نظارت بر صنف‌های لوازم یدکی، پوشاک زمستانه، تالارهای پذیرایی و غیره انجام شده است.

رئیس اتاق اصناف قرچک ادامه داد: در راستانی پیشگیری از موازی‌کاری و بهبود عملکرد گشت‌های نظارتی ۹ گشت مشترک نیز با ادارات صمت، بهداشت، دامپزشکی و اماکن نیروی انتظامی نیز اجرا شد.

تاجیک با بیان اینکه در این مدت ۱۱۰ برگه اخطاریه و ۱۲ مورد پلمب واحد صنفی متخلف بدون پروانه کسب  توسط اتاق اصناف و اداره اماکن ناجا انجام شد عنوان کرد: در بازدید از یکی از تالارهای پذیرایی قرچک تعدادی زیادی کره و سس مایونز تاریخ گذشته کشف شد که جهت معدوم‌سازی به مسئولان بهداشت تحویل داده شد.

 وی در پایان خاطرنشان کرد: به منظور تحقق حقوق شهروندی و مقابله با گران‌فروشی نیز ۲ فروشگاه زنجیره‌ای مطرح قرچک به دلیل گرانفروشی به تعزیرات معرفی شدند.

انتهای پیام/ح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *