اسبقیان: شرایط میزبانی اردبیل از مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان مطلوب است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، محمدشروین اسبقیان عصر امروز در دیدار با کارکنان و عوامل اجرایی پنجمین دوره مسابقات کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان در اردبیل اظهار داشت: اردبیل از میزبانی مسابقات مهم ورزشی بار دیگر سربلند خارج شد و طبق ارزیابی‌های انجام یافته شرایط میزبانی اردبیل از مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان مطلوب است.

وی بیان کرد: اردبیل قطب میزبانی از مسابقات ورزشی است و در این استان شرایط لازم برای میزبانی از رویدادهای مختلف فراهم است و تماشاچیان نیز یک پوئن مثبت در استان هستند که این موضوع برای ما یک اولویت اساسی و مهم است و نیاز است در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم مبنای کار قرار گیرد.

مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های وزارت ورزش گفت: مشکلی از سوی ناظران کیفی و فنی ارائه نشده و اردبیل در مسابقات قبلی همچون مسابقات والیبال امیدهای آسیا و انتخابی جهان مشکلی وجود ندارد و شرایط ایده‌آلی برای تداوم برگزاری مسابقات ورزشی در استان داریم که این موضوع برای ما حائز اهمیت است.

اسبقیان اظهار کرد: با توجه به این که مسابقات مهم بین‌المللی و ملی بازتاب ویژه‌ای دارد که باید نگاه ملی و خارجی را نیز مورد توجه واقع داده و از ظرفیت‌های استان برای توسعه بخش گردشگری و اقتصادی منطقه استفاده شود که در این زمینه رفع مشکلات موجود می‌تواند ما را در رسیدن به اهداف مورد نظر رهنمون شود.

انتهای پیام/ن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *