پدیده به شهر خودرو واگذار شد؛ تمرینات از چهارشنبه هفته جاری آغاز می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدسبه نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده خراسان، جلسه مشترک مدیران شرکت پدیده مادر و شرکت شهر خودرو امشب در مشهد برگزار شد.

در این جلسه که انتظاری مدیرعامل شرکت پدیده به همراه آقایان زارع صفت و بکائیان اعضا هیات مدیره این شرکت و مهندس حمیداوی مدیرعامل و مهندس شهام نایب رئیس هیئت مدیره شرکت شهر خودرو ، به همراه برادران رییس هیات فوتبال خراسان رضوی حضور داشتند، طرفین برای انتقال مالکیت باشگاه پدیده به توافق رسیدند.

بر این اساس توافق اصولی این انتقال برای در اختیار گرفتن باشگاه پدیده بر اساس مصوبه ستاد تدبیر استان، به شرکت شهر خودرو انجام و قرار شد توافقنامه مکتوب و رسمی آن نیز در جلسه چهارشنبه هفته جاری به امضا برسد.

فرهاد حمیداوی؛ مدیرعامل شهر خودرو در این جلسه افزود: در مسیر انتقال باید به اطلاع برسانم که مسئولان استان خراسان رضوی تلاش زیادی کردند.در این بین شخص سرپرست استانداری و همچنین رسولیان مدیرکل اقتصادی این نهاد و فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان وبرادران رییس هیات فوتبال و البته دادستانی واقعا دلسوزانه پای کار بودند تا هواداران تیم خوشحال شوند.

وی اظهار کرد: امروز نیز آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد تاکید ویژه‌ای بر انتقال سریع باشگاه داشتند و نشان دادند که واقعا از امور فوتبال و ورزش کاملا مطلع هستندو خوشبختانه در جلسه آقای انتظاری هم به جهت شادی هواداران خیلی جدی پای کار آمدند. با توافقی که انجام گرفت و ان‌شاءلله چهارشنبه نیز رسمی خواهد شد، ما کار را برای برون رفت از مشکلات تیم آغاز کردیم و امروز نیز با یحیی گل محمدی مذاکره خواهیم کرد تا در تمرینات تیم حاضر شود.

مدیرعامل شرکت شهر خودرو درباره خطر کسر ۶ امتیاز نیز گفت: پنجشنبه جلسه ای را با سوبا برگزار خواهیم کرد تا انشالله هواداران نیز از این اتفاق استرسی نداشته باشند ومشکل را حل خواهیم کرد. به هر حال این انتقال زمان بر بود و باید یکسری کارهای قانونی آن انجام می‌گرفت که خوشبختانه این شرایط ایجاد شد. در این راه واقعا مدیران شرکت پدیده تلاش زیادی کردند و باید از آنها تشکر نماییم.

حمیداوی افزود: بعد از انجام توافق نامه رسمی در هفته آینده تلاش خواهیم کرد تا نشست خبری را برگزار کنیم و جزئیات برنامه های خود را اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *