اکران هم‌زمان جشنواره فیلم فجر در رشت آغاز شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، مراسم افتتاحیه اکران هم‌زمان فیلم فجر در استان گیلان، عصر امروز با حضور سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت، دیگر اعضای شورا و برخی فعالان عرصه سینما و تئاتر در پیاده‌راه فرهنگی میدان شهدای ذهاب رشت برگزار شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت در این مراسم اظهار داشت: یکی از فواید برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در رشت، ملاقات‌های نزدیک مردم و برخی مسئولان اجرایی استان بود که در این راستا مسئولان به درد و دل مردم از نزدیک گوش داده و پاسخگوی آنها باشند.

فاطمه شیرزاد خاطرنشان کرد: امیدواریم گام‌های مهم، مؤثر و پر سرعتی در جهت توسعه کشور و استان گیلان برداریم و هم‌زمان با فرا رسیدن نوروز ۹۸، مردم گیلان خبرهای خوشی مرتبط با عرصه‌های مختلف فرهنگ، بهداشت، اجتماعی، ترافیک و عمران و دیگر شاخصه‌ها از مسئولان بشنوند.

رئیس کمیسیون بهداشت، محیط‌ زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه حجم مشکلات زیاد است افزود: مباحث زیادی باید بررسی شود و حجم مشکلات بسیار زیاد است و ما نیز به عنوان نمایندگان مردم در شورا وظیفه داریم که راستای کاهش مشکلات قدم برداریم.

مسئول برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب نیز در این مراسم اظهار داشت: امشب بخش پایانی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب بوده که در حال برگزاری است و در راستای آن مراسم اختتامیه این نمایشگاه نیز برگزار می‌شود.

محسن حامدی با اشاره به اینکه نمایشگاه دستاوردهای انقلاب از تاریخ ۶ بهمن در میدان شهدای ذهاب رشت آغاز شده بود افزود: این نمایشگاه در راستای عرضه خدمات و دستاوردهای برخی دستگاه‌های اجرایی بوده و ۱۲ بهمن نیز به پایان می‌رسد.

مدیر هنر و ادبیات معاونت فرهنگی سپاه قدس گیلان گفت: در راستای برگزاری اختتامیه نمایشگاه دستاوردهای انقلاب، مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر نیز برگزار شده و از فردا اکران عمومی این فیلم‌ها در استان گیلان به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آغاز می‌شود. 

به گزارش تسنیم، در انتهای این برنامه پوستر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با حضور فعالان عرصه سینما و تئاتر رونمایی و توسط آنان امضا شد و از برخی بازیگران و فعالان عرصه سینما و تئاتر قدردانی شد.

انتهای پیام/ش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *