باند سوداگران مرگ در عملیات مشترک پلیس بوشهر و سمنان منهدم شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سرهنگ عبدالرضا شبانی ظهرامروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تاکید مبارزه قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر اظهار داشت: تمام محورها و مناطق استان بوشهر تحت پوشش رصد شبانه‌روزی پلیس قرار دارد و شرایط نامطلوبی برای فعالیت سوداگران مرگ مهیا و امکان فعالیت از آنها سلب شده است.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهراز متلاشی شدن باند مواد مخدر  خبرداد و بیان کرد: با انجام رصد اطلاعاتی به‌صورت ویژه فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر که به صورت حرفه‌ای و عمده در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان و دیگر استان‌ها فعالیت داشتند زیر نظر گرفته شد.

وی اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر موفق شدند با انجام  اقدامات اطلاعاتی و تلاش‌های شبانه روزی، یک باند تهیه و توزیع موادمخدر شناسایی کنند.

سرهنگ شبانی از انهدام باند سوداگران مرگ در عملیات مشترک پلیس بوشهر و سمنان خبر داد و خاطر نشان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته مشخص شد اعضای این باند، یک محموله مواد مخدر را از یکی از استان‌های جنوبی تهیه و قصد دارند به استان سمنان انتقال دهند.

وی از توقف ۲ دستگاه خودرو سواری و وانت‌بار حامل مواد مخدر در محورهای استان سمنان خبر داد و تصریح کرد:  تیم عملیاتی پلیس مواد مخدر استان بوشهر با همکاری ماموران انتظامی استان سمنان در یک عملیات دقیق و هماهنگ، ۲ دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ و وانت پیکان حامل مواد مخدر را در یکی از محورهای مواصلاتی استان سمنان شناسایی و متوقف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر با تشکر از همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان گفت: در بازرسی از خودروهای توقیفی ۱۷۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف و در همین ارتباط ۳ نفر متهم دستگیر  و تحویل مقامات قضایی شد.

سرهنگ شبانی بیان کرد: با اشرافیت کامل پلیس، قاچاقچیان رصد و زیر چتر اطلاعاتی قرار می‌گیرند و اجازه جولان به هیچ یک از عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر داده نمی‌شود.

انتهای پیام/ ت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *