شرایط البرز با توجه به شدت بارش‌ها تحت کنترل است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز،  عزیزاله شهبازی عصر امروز  در بازدید میدانی از محور کرج – چالوس در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اعضای ستاد بحران استان البرز شبانه روزی پای کار هستند، اظهار داشت: با تعامل و هم افزایی مجموعه استان و طی بازدیدهای میدانی از نقاط مختلف به لطف خدا شاهد حادثه‌ای نبودیم.

وی افزود: محور کرج – چالوس بمنظور تامین امنیت مردم و احتمال ریزش سنگ و جلوگیری از هرگونه خسارت جانی و مالی مسدود شده است.

استاندار البرز با بیان اینکه از مردم انتظار داریم که به شایعات دامن نزنند،بیان کرد: مردم استان البرز  اخبار موثق را از مراجع رسمی دنبال کنند.

استاندار البرز با بیان اینکه این اطمینان را به مردم البرز میدهیم که تا پایان این شرایط تمامی مدیران استان در آماده باش کامل باشند،گفت:  مدیران و اعضای شورای مدیریت بحران استان البرز درصدد مدیریت بحرانهای احتمالی ناشی از بارشها، هستند.

شهبازی با بیان اینکه شایعات مطرح شده در مورد  در خصوص رودخانه کرج و سد امیرکبیر بی اساس است،گفت: همه دستگاههای خدمات رسان استان البرز برای جلوگیری از هرگونه خسارت احتمالی به مردم استان در حال تلاش هستند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *