اصفهان| حاج‌رسولی‌ها: عملکرد منصوریان قابل‌دفاع بوده

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، حسن حاج‌رسولی‌ها در برنامه دیدار برتر اصفهان درباره تساوی بدون گل ذوب‌آهن برابر سپیدرود رشت در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: ذوب‌آهن در نیمه دوم این دیدار بهتر از نیمه نخست بازی کرد و همان‌طور که پیش‌بینی می‌کردیم، بازیکنان این تیم با سرعت بیشتری بازی می‌کردند، اما ارسال‌های این تیم به گونه‌ای نبود که ذوب‌آهن بتواند از آنها بهره ببرد.

وی افزود: بازیکنان ذوب‌آهن باید از کناره‌ها و در امتداد خط عرضی زمین، با سرعت توپ را به بیرون پاس می‌دادند که این‌طور نشد. تعویض‌های منصوریان و به زمین فرستادن حسینی و حبیب‌زاده خوب بود، اما امروز روز این بازیکنان نبود و نتوانستند آنچه از آنها انتظار می‌رفت را در زمین اجرا کنند.

مربی فوتبال اصفهان ادامه داد: بازیکن باید بتواند در هر بازی بهترین انرژی را در زمین صرف کند، اما به نظر من بازیکنان ذوب‌آهن باید در بازی امروز از کناره‌های زمین و نزدیک خطوط عرضی ارسال‌های سرعتی و تند و تیز انجام می‌دادند که این اتفاق نیفتاد.

حاج‌رسولی‌ها درباره متضرر شدن ذوب‌آهن از اشتباه داوری برابر سپیدرود گفت: تیم‌های اصفهانی از داوری بسیار متضرر شده‌اند که امیدوارم فکر عاجلی برای این اشتباهات صورت گیرد. امیدوارم ذوب‌آهن پس از این تساوی برای بازی مهم خود برابر الوصل امارات آماده باشد. بازیکنان این تیم تلاش خود را انجام دادند و با توجه به صعود چند پله‌ای ذوب‌آهن با کسب تساوی برابر سپیدرود، این نتیجه چندان هم بد بود. البته پیروزی ذوب‌آهن شرایط این تیم را در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بسیار بهتر می‌کرد.

وی درباره شرایط بازیکنان ذوب‌آهن برای ادامه حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: ترکیب ذوب‌آهن قطعاً برای دیدار آسیایی این تیم تغییراتی دارد و حسینی و حدادی‌فر حتماً از ابتدا در ترکیب قرار می‌گیرند. ذوب‌آهن باید امروز این ریسک را انجام می‌داد تا در هر ۲ جبهه خوب عمل کند؛ به خصوص اینکه اکنون لیگ قهرمانان آسیا برای ذوب‌آهن در اولویت است، چون در لیگ برتر ذوب‌آهن شاید نه سهمیه بگیرد و نه سقوط کند. امیدوارم ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا برای اصفهان و ایران افتخارآفرینی کند.

سرمربی سابق تیم امید ذوب‌آهن در پاسخ به اینکه آیا علیرضا منصوریان عملکرد قابل دفاعی در ذوب‌آهن داشته است یا خیر، گفت: منصوریان از تعطیلات لیگ که بسیاری از تیم‌ها از آن متضرر شدند، به خوبی استفاده کرد. نتایج این تیم خوب بوده است و امیدوارم ذوب‌آهن روز به روز بهتر شود.

حاج‌رسولی‌ها با بیان اینکه عملکرد منصوریان در ذوب‌آهن قابل دفاع است، ادامه داد: این تیم به لیگ برگشته است و خوب بازی می‌کند. باید به مربیان و جوانان فرصت داده شود تا یک بازیکن و یک مربی بتواند تمام ظرفیت خود را به نمایش بگذارد.

انتهای پیام/ح

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *