۱۰۰۰ سری لوازم ضروری منزل بین مددجویان سیل‌زده در گلستان توزیع می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، اسکندر اسکندری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) یک‌هزار سری لوازم ضروری منزل شامل یخچال، فرش، موکت، رختخواب و ظروف آشپزخانه و غیره به مددجویان سیل‌زده شهرستان‌های آق‌قلا و گمیشان داده می‌شود.

وی با اشاره به توزیع سبدهای غذایی بین مددجویان مناطق سیل‌زده استان افزود: تاکنون یکهزار و ۸۰۰ بسته سبد غذایی به ارزش ۲۳۵ میلیون تومان بین مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان‌های گنبدکاووس، گمیشان و آق‌قلا توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امدادامام خمینی (ره) استان با بیان اینکه تاکنون ۴۰۰ سری لوازم ضروری منزل به مددجویان در شهرستان‌های سیل‌زده داده شده است، افزود: تأمین بسته‌های غذایی و لوازم ضروری منزل در شهرستان‌های مختلف ادامه خواهد داشت.

 وی به افزایش سه برابری مستمری مددجویان سیل‌زده اشاره کرد و گفت: بیش از سه هزار خانواده تحت پوشش کمیته امدادامام خمینی (ره) در سیل اخیر دچار آسیب شدند که در دو مرحله مبلغ یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در قالب کمک بلاعوض به حساب آنان واریز شده است.

اسکندری بیان داشت: این مبالغ بر اساس بُعد خانوار بوده و به خانوارهای یک‌نفره ۳۰۰ هزار تومان، دونفره ۴۰۰ هزار تومان، سه‌نفره ۵۰۰ هزار تومان، چهارنفره، ۶۰۰ هزار تومان و پنج نفر به بالا ۷۰۰ هزار تومان پرداخت شده است.

وی از مردم خواست کمک‌های خود به سیل‌زدگان را با شماره‌گیری کد #۹۹*۸۸۷۷* یا از طریق واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و شماره‌حساب ۳۳۳۳ نزد بانک ملی واریز کنند.

انتهای پیام/ ع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *