مولوی سلامی: آمریکا هرگز به اهداف شوم خود دست نمی‌یابد

مولوی نذیراحمد سلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با خدمات ارزنده‌ای که در عرصه‌های بسیار متنوع داشته در قلب ملت ایران جای گرفته و هیچ اقدامی از جانب دشمنان نمی‌تواند این محبوبیت را از بین ببرد.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: نیروهای سپاه با تکیه بر روحیه جهادی همواره و هرجا نیاز است برای حل مشکلات مردم پیش قدم هستند و شاهد این موضوع حضور جدی و بی‌وقفه سپاه در عرصه خدمت‌رسانی و امداد به سیل‌زدگان اخیر است که همچنان با جدیت ادامه دارد.

وی با اشاره به اقدام احمقانه آمریکا در تروریست خواندن سپاه، تصریح کرد: سپاه پاسداران بیش از هر نهادی در پیشبرد اهداف انقلاب در سراسر جهان موفق بوده و امروز آثار آن بر هیچ‌کس پوشیده نیست و همین امر موجب شده آمریکا با این حماقت خود تلاش کند تا چهره این نهاد انقلابی را مخدوش کند.

مولوی سلامی با تاکید بر اینکه آمریکا هرگز به اهداف شوم خود دست نمی‌یابد، گفت: با روحیه‌ای که در پاسداران سراغ داریم می‌توان گفت در واقع هیچ اقدامی نمی‌تواند مانعی بر سر راه سپاه شود.

این عالم اهل سنت با بیان اینکه سپاه شریان حیات‌بخش ایران اسلامی است، خاطرنشان کرد: امروز همه مسئولان کشور موظف هستند مقابل اقدام احمقانه آمریکا موضع‌گیری کنند و تمام قد از سپاه پاسداران دفاع کنند.

انتهای پیام/ ع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *