پارسا فلاح: مازندران می‌تواند به قطب بسکتبال ایران تبدیل شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، بسکتبال یک ورزش جذاب است و اگر یک تیم هواداران پرشوری داشته باشد بر جذابیت‌های آن افزوده می‌شود.

 به بهانه شناخت بیشتر با مشکلات بسکتبالیست‌های استان دفتر تسنیم مازندران میزبان ملی پوش تیم ملی نوجوانان و عضو تیم بسکتبال کوچین آمل بود که ماحصل این گفت‌وگو را با هم می‌خوانیم.

پارسا فلاح، بازیکن جوان تیم کوچین آمل و ملی پوش تیم‌ ملی نوجوانان با حضور در دفتر تسنیم مازندران از فراز و نشیب‌های این ورزش گفته بخشی از پرسش و پاسخ‌های مربوط به این مسائل را خواهید خواند.

وی در این گفت‌وگو با اشاره به اینکه به ورزش‌های دیگر بیشتر از بسکتبال توجه می‌شود، گفت: در سال‌های اخیر همیشه شاهد این بودیم که والیبال و فوتبال همیشه برای مسئولان و رسانه‌ها اهمیت بیشتری داشته است و بیشتر از بسکتبال به آن توجه می‌شود اما به نظر بنده مازندران یکی از قطب‌های بسکتبال کشور است و باید به جوان‌هایی که در این ورزش کار می‌کنند بیشتر بها داده شود.

این بسکتبالیست جوان با اشاره به اینکه در تیم کوچین وفاق و همدلی خوبی در بین بازیکنان وجود داشت، افزود: در تیم کوچین شرایط بسیار خوبی داشتیم و جو تیم دوستانه بود و اگر یک بازیکن در زمین حضور داشت همه بازیکنان نیمکت نشین برای موفقیت او دعا می‌کردند و اگر هم به عنوان یک یار تعویضی وارد زمین می‌شدند با تمام توان بازی می‌کردند.

فلاح در رابطه با این سئوال که بعد از تیم کوچین اگر بخواهد با تیمی کار کند چه تیمی را انتخاب می‌کند گفت: بنده از ابتدا در تیم کوچین بودم و چند سالی با این تیم زندگی کردم و به این تیم و رضا نوری کادر فنی باتجربه و خوب تیم کوچین آمل مدیون هستم چون زحمت‌های زیادی برایم کشیدند. پس نخسین انتخابم تیم کوچین خواهد بود اما اگر بنابر دلایلی بخواهم یک زمانی از این تیم جدا شوم آرزویم بازی در تیم شهرداری گرگان بوده که هواداران پرشوری دارد.

بازیکن جوان تیم کوچین آمل خاطرنشان کرد: تیم کوچین آمل امسال برای سومین سال متوالی به لیگ برتر صعود کرده اما در سال‌های گذشته با وجود کسب سهمیه بنابر دلایلی همچون نبود سالن تمرین و مشکلات دیگر تصمیم مدیریت باشگاه بر این بود که در لیگ برتر تیمداری نکند.

وی بیان کرد: امیدوارم امسال با همت مسئولان استانی و سلیمانی مدیریت باشگاه کاله آمل که همیشه حامی نخست جوانان و ورزشکاران بوده است بتوانیم با یک تیم خوب و در خور ورزش استان مازندران در لیگ برتر بسکتبال تیمداری کنیم.

انتهای پیام/ن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *