مازندران| جنگ مالک و کادر فنی نساجی همچنان ادامه دارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قائم‌شهر؛ صبر و وفاداری هواداران نساجی پس از ۲۴ سال به نتیجه نشست و این تیم پرهوادار به لیگ برتر صعود کرد.

هواداران با اشک شوق پس از سوت پایان دیدار برابر راه آهن خود را از تهران به قائم‌شهر رساندند تا از جشن صعود تیم محبوبشان باز نمانند و شور و شعف خاصی در میان مردم شهـر موج می زد، یک استان خوشحال بود.

با به صدا در آمدن سوت آغاز لیگ برتر فوتبال، سرخ پوشان مازنی با هوادارانش روزگار جدیدی را تجربه می‌کرد و حال همه خوش بود اما هر کسی که از راه رسید یک سیلی به صورت امید شهـر خسته زد، تیمی که بمانند کودکی سر راهی تنها مانده است و هر کسی برای خودنمایی و منافع اش بر سر آن جولان می‌دهد.

عملکرد خوب کادر جواد نکونام در نیم فصل اول  همه را به آینده امیدوار می‌کرد اما به یکباره همگی از سمت خود استعفا دادند و شوک بزرگی به فوتبال دوستان مازندرانی وارد کردند و این سئوال همچنان در ذهن هواداران مطرح است که چه کسانی و چرا چوب لای چرخ جواد نکونام گذاشتند؟

کادر فنی، نیم فصل دوم هم که ظاهرا فقط بدلیل اینکه بدون تیم نمانند و بتوانند از نساجی به‌عنوان سکویی برای در دست گرفتن سکان هدایت تیمی در فصل آینده استفاده کنند به قائم‌شهر آمدند.

آقایان مربی انسان جایزالخطا است، قطعا مالکان نساجی اشتباهاتی داشتند اما این اشتباهات به دلیل مشورت‌های غلط یا بدلیل ذهنیت نامناسب آنها بوده است اما هر چه که باشد مالک یک تیم مثل پدر خانواده است.

نمی‌دانیم کادر فنی که تمام قراردادشان را گرفته است و تمامی امکاناتی که می شود در اختیار یک تیم قرار داد در اختیارشان بوده و است، پس از چه می‌نالند و مدام علیه مالکان مصاحبه می‌کنند؟در این اوضاع اقتصادی مریض که تیم‌های دولتی در پرداختی‌های خود دچار چالش بزرگی شده  این تیم با هزینه شخصی روزگار می‌گذراند.

همگان باید از بخش خصوصی که بدون هیچ عایدی برای قشر جوان هزینه می‌کند تا کمی از ناهنجاری‌های جامعه را بکاهد، احترام قائل باشند تا آنها را فراری ندهند.

این نساجی شأن اش بیشتر از این حرف‌ها است و برای این تیم خون‌های زیادی داده شده  و جایگاه آن به حدی بالا بوده که قواره اش اندازه هر کسی نمی‌شود.

هوادار نگین فوتبال است، بیاییم بخاطر منافع شخصی کام عاشقان نساجی را تلخ نکنیم چون این کار از انصاف به دور است.

گزارش از علی گرجی پور

انتهای پیام/ ع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *